Blog
Zaginieni Przed Laty

Tadeusz Jankowski zaginął w 1996 roku. Jego losy wciąż są nieznane!

Tadeusz Jankowski zaginął w 1996 roku. Jego losy wciąż są nieznane!

Tadeusz Jankowski zaginął w 1996 roku. Niestety jego losy wciąż są nieznane! Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem uda nam się czegoś dowiedzieć.

Tadeusz Jankowski

Kochani kolejny raz zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Nadal poszukujemy zaginionego Tadeusza Jankowskiego z Wrocławia.
Rok temu zwróciła się do nas siostra zaginionego, prosząc o opublikowanie u nas apelu. Pani Grażyna od 25 lat szuka rozpaczliwie swojego brata. Ostatni kontakt z nim miała w 1996 roku.

Tadeusz Jankowski mieszkał we Wrocławiu. Niestety jak to często bywa, jego małżeństwo się rozpadło. Po rozwodzie mężczyzna mieszkał sam. Córka mieszkała z jego byłą żoną.

24 stycznia 1996 roku wyszedł z domu i już do niego nie wrócił w związku z tym, bliscy powiadomili policję o zaginięciu Tadeusza. Niestety do dzisiaj mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wiemy, że miał ze sobą jeszcze wtedy stary dowód osobisty.

Tadeusz Jankowski zaginął w 1996 roku. Jego losy wciąż są nieznane!
Tadeusz Jankowski

Rozpacz siostry

Pani Grażyna dostała później informację, że w 2009 roku ich wspólny kolega rozmawiał z zaginionym przez chwilę w Koszalinie. Prawdopodobnie mężczyzna był elegancko ubrany, zadbany. Na oko szczęśliwy. Od tamtego czasu już żadnej innej informacji nie było.
Siostra Tadeusza pomimo upływu lat nie poddaje się i ciągle szuka brata! Z całego jej rodzeństwa został jej tylko On, nikogo więcej już nie ma. Pani Grażyna i Tadeusz mieli zawsze ze sobą bardzo dobry kontakt. Wychowali się w kochającej rodzinie. Siostra martwi się, czy wszystko u brata dobrze, czy niczego nie potrzebuje, czy ma dom.
W tej chwili Pan Tadeusz ma 67 lat. Może ktoś go kojarzy, może nawet zna.
Mężczyzna ma niebieskie oczy, 165 cm wzrostu, może mieć zarost.
Nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę i prośbę o pomoc.
Jeżeli ktoś z Państwa ma informacje na temat Pana Tadeusza, bardzo prosimy o wiadomość- Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemar

W takich sprawach najlepiej porozmawiać z p Jackowskim z człuchowa

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl