Blog
Zaginieni Przed Laty

Tadeusz Chrzanowski zaginął w 2020 roku miał wtedy 89 lat

Tadeusz Chrzanowski zaginął w 2020 roku miał wtedy 89 lat

Tadeusz Chrzanowski zaginął w 2020 roku miał wtedy 89 lat. Losy seniora niestety do chwili obecnej pozostają nieznane. Apeluje o pomoc.

Tadeusz Chrzanowski

Kochani, dzisiaj chcemy Wam przypomnieć o tajemniczym zaginięciu 89-letniego Tadeusza Chrzanowskiego. Niestety pomimo intensywnych poszukiwań i licznych apelów, losy seniora wciąż pozostają nieznane. Bliscy wciąż czekają na rozwiązanie tej sprawy. Pomóżmy im, niewiedza to najgorsze w tej chwili z uczuć.

Tadeusz Chrzanowski 6 czerwca 2020 roku wyszedł w godzinach porannych z mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim i już nigdy do niego nie wrócił ani nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Tamtego dnia senior umówił się z synem w okolicy ogródków działkowych. Do spotkania jednak nigdy nie doszło. Dwa dni po zaginięciu, córce Pana Tadeusza udało się do niego dodzwonić. Mężczyzna twierdził, że znajduje się w sanatorium w Busku-Zdroju. Sprawdzono to miejsce, jednak nie było śladu po Panu Tadeuszu. Od tej pory telefon pozostaje wyłączony.

 

 

 

 

Tadeusz Chrzanowski zaginął w 2020 roku miał wtedy 89 lat
Tadeusz Chrzanowski 

Niestety pomimo szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej nie udało się odnaleźć zaginionego seniora.

Rysopis zaginionego:

Wzrost około 170 -175 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, krótkie, wąsy. Mężczyzna jest osobą niedosłyszącą i posiada aparaty słuchowe w uszach. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w materiałowe spodnie i marynarkę.
Ktokolwiek posiada informacje na temat losów lub miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9, nr tel. 47 804 22 05, 47 804 23 82 lub 112.
Mogą się Państwo kontaktować również z naszą redakcją. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl