Blog
Zaginieni Przed Laty

Szczątki noworodka znaleziono w walizce ukrytej w piwnicy

Szczątki noworodka znaleziono podczas sprzątania po wcześniejszych lokatorach. Makabryczne odkrycie w jednej z piwnic w Kamińcu Ząbkowickim. W walizce ukryte były szczątki noworodka.

Szczątki noworodka

Do makabrycznego odkrycia doszło w środę wieczorem 21 lipca 2021 roku w Kamieńcu Ząbkowickim na Dolnym Śląsku w jednym z domów jednorodzinnych. Podczas prac remontowych po byłych lokatorach, mężczyzna znalazł ludzki szkielet w foliowej torbie ukryty w walizce.

Zwłoki noworodka znaleziono ukryte w walizce w piwnicy
Piwnica, gdzie znaleziono walizkę

Szczątki

Szczątki były w bardzo dużym stopniu rozkładu. Sprowadzony przez policjantów lekarz miał trudności w ocenie czy szczątki należą do człowieka, czy do zwierzęcia. Jednak ze wstępnych ustaleń wynika, że szczątki należą do noworodka. Przewieziono je do Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu, który na poniedziałek 26 lipca 2021 roku zaplanował przeprowadzenie sekcji zwłok, która ma odpowiedzieć na pytanie, czy na pewno są to szczątki ludzkie, a jeśli tak to uzyskamy odpowiedź, kiedy dziecko mogło umrzeć.

Zwłoki noworodka znaleziono ukryte w walizce w piwnicy
Piwnica

Prokuratura Okręgowa w Świdnicy wszczęła śledztwo pod kątem zabójstwa noworodka w okresie porodu, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Mogło do niego dojść w wyniku tak zwanego szoku poporodowego. Mundurowi ustalili tożsamość poprzednich lokatorów. Jednak nie doszło jeszcze do ich przesłuchania. Przestępstwo to ścigane jest z oskarżenia publicznego. Potocznie określa się je mianem dzieciobójstwa.

 

Źródło:Sprzątając piwnicę, w walizce znalazł zwłoki. Lekarz: to może być dziecko | Gazeta Wrocławska (gazetawroclawska.pl)

Kamieniec Ząbkowicki. Zwłoki noworodka w walizce ukrytej w piwnicy (fakt.pl)

Szokujące odkrycie. Sprzątał w piwnicy, znalazł zwłoki noworodka w walizce – WP Wrocław

Zwłoki noworodka w walizce. Odnaleziono je w piwnicy | Popularne

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl