Blog
Zaginieni Przed Laty

15-letni Marvin odnalazł się…w szafie pedofila

W chwili zaginięcia Marvin K. miał 13 lat. Niedawno zmarł jego ojciec, w związku z tym chłopiec trafił do domu dziecka. Kiedy zaginął, a jego poszukiwania nie przynosiły efektów, wiele osób uznało go za zmarłego. Tymczasem, chłopiec odnalazł się w mieszkaniu pedofila.

Marvin K. marzył o domu i rodzinie

Marvin nie miał łatwego życia. Kiedy zmarł jego ojciec, tymczasowo trafił do domu dziecka w Duisburgu. Chłopiec miał jednak żyjącą matkę, w związku z czym wierzył, że jego los szybko ulegnie poprawie.

Zaginięcie i poszukiwania chłopca

W czerwcu 2017 roku Marvin uprzedził swoich opiekunów, że planuje opuścić placówkę, by spotkać się z kolegami. Uzyskał pełną zgodę na wyjście. O godzinie 11:37 wysłał wiadomość, jednak później jego telefon był już nieaktywny, a chłopiec nie wrócił ze spotkania. Pracownicy domu dziecka w Duisburgu zgłosili na policję zaginięcie chłopca. Niestety, jego poszukiwania nie przyniosły skutków.

Fot. Marvin K.

Marvin K. został odnaleziony przez przypadek

Od zaginięcia Marvina minęło 2,5 roku. Prawdopodobnie wiele osób zwątpiło już w jego odnalezienie.

Tymczasem, niemiecka policja obserwowała pewnego 44-latka. Lars H. był bezrobotnym mieszkańcem Recklinghausen, którego działalność internetowa wzbudziła podejrzenia o posiadanie i dystrybucję dziecięcej pornografii.  W 20 grudnia 2019 roku policja wkroczyła do domu podejrzanego. Mieszkał w nim także jego 77-letni ojciec. Funkcjonariusze natychmiast poczuli nieprzyjemny zapach moczu. Przeszukując mieszkanie Larsa H. usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące z szafy na ubrania. To właśnie tam znaleźli zaginionego w czerwcu 2017 roku chłopca.

Piekło w domu pedofila

W chwili odnalezienia przez policję Marvin K. miał na sobie to samo ubranie, w którym zaginął. W mieszkaniu jego porywacza było mnóstwo śmieci, w tym zużytych pieluch. Chłopiec był przerażony, prosił o możliwie najszybszy kontakt ze swoją mamą. Według źródeł, powiedział jej wówczas, że był zamknięty od 2,5 roku, bez możliwości wyjścia na świeże powietrze.

                                                                                               Fot. Budynek, w którym mieszkał Lars H.

Kontrowersje w ustaleniach i działaniach policji

Odnalezienie Marvina K. wstrząsnęło mieszkańcami Niemiec. Istotne wydaje się jednak to, iż według policji nic nie wskazywało na to, by chłopiec przebywał w domu pedofila wbrew swojej woli. Lars H. został aresztowany za ciężkie przestępstwo seksualne, jego ojciec po kilku godzinach w areszcie został wypuszczony, natomiast 15-latek trafił na dziecięcy oddział psychiatryczny.

Szokujące okazały się także doniesienia mediów, wedle których policja miała posiadać informacje o miejscu pobytu Marvina K. już od lipca. Dlaczego więc działania podjęto dopiero w grudniu?

 

Źródła:

  1. https://nczas.com/2019/12/25/szokujace-informacje-o-chlopcu-znalezionym-w-szafie-pedofila-policja-wiedziala-gdzie-jest-marvin-k-od-pol-roku/
  2. https://lelum.pl/nastolatek-241219-zs-zaginal/
  3. https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Niemcy.-W-szafie-pedofila-znaleziono-15-latka.-Chlopiec-byl-zaginiony-od-2-lat

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl