Blog
Zaginieni Przed Laty

Skierniewice. Pijana matka pomyliła syna z obcym dzieckiem

Skierniewice. Pijana matka pomyliła nad zalewem swojego syna z obcym dzieckiem. Kobieta pomyłkowo zaczęła smarować cudze dziecko kremem. Gdyby nie interwencja policji, 2-latek będący pod opieką pijanej matki, mógłby nawet utonąć. Teraz nieodpowiedzialna matka może ponieść karę za bezpośrednie narażenie syna na utratę życia lub zdrowia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Skierniewice

Do zdarzenia doszło 16 lipca 2021 roku. W godzinach popołudniowych dyżurny skierniewickiej komendy dostał zgłoszenie, które dotyczyło opieki nad 2-latkiem pijanych opiekunów. W związku z tym policjanci ze skierniewickiej komendy interweniowali w okolicy zalewu Zadębie. Chłopcem opiekowała się pijana 32-letnia matka dziecka oraz jej 42-letni partner, który również był pijany. W tym przypadku mundurowi natychmiast przekazali chłopca ojcu. Świadkowie widzieli, jak kobieta podeszła do obcego dziecka przekonana, że to jej syn. Nieodpowiedzialność matki mogła doprowadzić do tragedii.

Skierniewice. Pijana matka pomyliła syna z obcym dzieckiem
Zalew

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce od razu poddali opiekunów dwulatka badaniu na trzeźwość. Badanie wykazało u nich po 2 promile alkoholu w organizmie. 32-letnia skierniewiczanka była wulgarna i agresywna w obecności funkcjonariuszy i za swoje zachowanie ukarano ją mandatem karnym. Policja powiadomiła również sąd rodzinny o całym zdarzeniu. Skutkiem nieodpowiedzialności matki może być ograniczenie, a nawet odebranie praw rodzicielskich. Dodatkowo kobieta może ponieść odpowiedzialność karną za bezpośrednie narażenie syna na utratę życia lub zdrowia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło:SKIERNIEWICE: Była tak pijana, że pomyliła swojego syna z obcym dzieckiem | Crime.com.pl

Incydent na plaży w Skierniewicach. Pijana matka smarowała kremem cudze dziecko

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl