Blog
Zaginieni Przed Laty

Nagrał morderstwo swojej dziewczyny – sprawa Karen Perez

15-letnia Karen Perez mieszkała w Houston w Teksasie. Nastolatka była miłą i wrażliwą osobą. W przyszłości chciała pracować w domu opieki lub w schronisku dla zwierząt. Jej koleżanki zapamiętały ją jako uśmiechniętą i dobrą dziewczynę.

Zniknięcie Karen

Kiedy 27 maja 2016 roku Karen nie wróciła do domu, rodzice zgłosili jej zaginięcie. Zebrano grupę poszukiwawczą, w której udział wziął również jej 15-letni chłopak Jesus Campos. Po trzech dniach bezowocnych poszukiwań Jesus spokojnie powiedział swojemu ojcu, z którym szukał dziewczyny, aby zabrał go do domu, ponieważ wyznał, że dziewczyna nie żyje.

Ojciec zdecydował zawieźć syna na policję w Houston i poprosił go, aby powiedział, co wie w na temat swojej dziewczyny. Jednak chłopak wspomniał tylko, że widział ją dzień przed zniknięciem.

Wyznanie nastolatka

Wkrótce pewien nastolatek skontaktował się z grupą poszukiwawczą i powiedział, że w dniu zniknięcia Karen była z Jesusem w restauracji oraz z dwoma innymi nastolatkami. Dodał, że po wyjściu z lokalu poszli do opuszczonego mieszkania, które znajdowało się w pobliżu. Nastolatek powiedział, że on i dwie pozostałe osoby wyszły, a Karen i Jesus zostali sami.

„Nie chcę umierać”

Policja wkroczyła do opuszczonego mieszkania. Wewnątrz znaleźli martwe ciało Karen. Młoda dziewczyna została uduszona, a następnie wepchnięta do szafki pod zlewem. Policja natychmiast wskazała Jesusa jako podejrzanego. Uzyskali nakaz sprawdzenia jego telefonu komórkowego. To, co znaleźli, zaskoczyło detektywów.

Na jego telefonie komórkowym znaleźli obrazy i nagranie wideo, na którym nastolatka jest wykorzystywana seksualnie, a następnie mordowana przez Jesusa. Na nagraniu słychać, jak Karen płacze i błaga swojego chłopaka, aby jej nie zabijał. Gdy ten zaczyna dusić Karen, dziewczyna z trudem mówi: „Nie chcę umierać, Jesus”. Zdjęcia, które wykonał zaraz po zamordowaniu swojej dziewczyny, wysłał do swoich kolegów. Jednak Ci nie zgłosili tego faktu na policji.

Śledczy znaleźli również wiadomości tekstowe między Karen i Jesusem, w których kazał jej uciec z lekcji, aby się z nim spotkała. Kiedy dziewczyna odpisała, że ​​nie może wyjść ze szkoły, ten zagroził, że ją zabije, jeśli do niego nie przyjdzie.

Materiał z kamer uchwycił Jesusa i Karen opuszczających restaurację na chwilę przed udaniem się do opuszczonego mieszkania. Pracownik lokalu zidentyfikował Jesusa jako chłopaka, który był razem z dziewczyną tamtego popołudnia. Dodał również, że po tym, jak wszyscy wyszli, wrócił sam i poprosił o skorzystanie z telefonu. Wykonał połączenie do swojej matki, którą poprosił, aby po niego przyjechała.

Jesus przyznał się do popełnionej przez niego zbrodni. 6 listopada 2018 roku Jesusa Campos uznano za winnego zabójstwa Perez i skazany na dożywocie. Po wydaniu wyroku zastępca prokuratora okręgowego Jennifer Meriwether wyznała, że nagranie gwałconej Karen oraz jej błaganie o życie, zanim została tak okrutnie zamordowana, pozostanie z nią do końca życia.

 

Źródło:Karen Perez. Ciało nastolatki pod zlewem (fakt.pl)

Murdered by my Boyfriend – Karen Perez • Morbidology

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl