Blog
Zaginieni Przed Laty

Sewer Gaca – zaginiony od 2013 roku

Sewer Gaca zaginął w 2013 roku, w Rabce-Zdroju. Niestety, los mężczyzny nadal pozostaje nieznany. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami dowiemy się, gdzie jest Pan Sewer.

Okoliczności zaginięcia

Pan Sewer Gaca ostatni raz widziany był w poniedziałek, 28 października 2013 roku, gdy korzystał z bankomatu na ul. Sądeckiej w Rabce. Mężczyzna na co dzień pracował w sklepie w Nowym Targu. Według jednego ze źródeł kilka dni przed zaginięciem dokładnie w sobotę, szef odesłał go do domu, bo jak twierdził „czuć było od niego alkohol”. Niestety, nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy jest to prawda.

Co ciekawe, udało się ustalić, że komórka mężczyzny logowała się w centrum Rabki jeszcze do środy, mimo to nikt z jego znajomych nie mógł się do niego dodzwonić.

Warto również wspomnieć, że z telefonu Pana Sewera wykonano połączenie do kolegi mężczyzny. Nikt jednak się nie odezwał, a w tle słychać było dźwięk przesuwanych mebli. Tego samego dnia, z tego numeru wykonano jeszcze dwa telefony na nieistniejące numery. Oczywiście, najprawdopodobniej przez przypadek. Można również podejrzewać, że Pan Sewer szukał desperacko pomocy, dzwoniąc na losowe numery. Tego niestety nie można wykluczyć.

To wszystko, co wiemy o tej sprawie na ten moment.

Rysopis

Sewer Gaca urodził się w 1973 roku. Ma około 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę (ok. 75 kg wagi) i ogoloną głowę.

Sewer Gaca
Sewer Gaca

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru zielonego (wypłowiała) z kapturem typu wojskowego, biała lub popielata bluza zapinana na zamek błyskawiczny, czerwony podkoszulek, spodnie dżinsowe koloru ciemny granat lub czarne, buty typu trzewik koloru czarnego. Posiadał przy sobie plecak sportowy.

Kontakt

Sprawę prowadzi KK Komisariat Rabka, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109, tel.: (0-12) 615 5510, e-mail: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl. W związku z tym, wszystkie informacje na temat Pana Sewera prosimy kierować tam lub do najbliższej jednostki policji. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://zaginiecia.fandom.com/

 

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl