Blog
Zaginieni Przed Laty

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Łódzka policja opublikowała prawdopodobny przyżyciowy wygląd twarzy osoby zmarłej. W związku z tym prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

24 lipca 2012 roku w Łodzi, na terenach zielonych przy ul. Spokojnej 11 (w okolicach budowy trasy Górna), ujawniono ludzki szkielet. Zwłoki znajdowały się w ostatnim stadium rozkładu – to znaczy, że widoczny był pełen szkielet, bez skóry czy innych tkanek miękkich.

W wyniku badań przeprowadzonych w Centralnym Laboratorium Kryminalistyki Policji w Warszawie udało się ustalić prawdopodobny wygląd denata.

Jak podaje policja, na podstawie badań antroposkopijnych oraz analizy antropologicznej czaszki ustalono, że zmarłym był mężczyzna w wieku 40-55 lat.

Na podstawie kości stwierdzono, że zmarły miał około 177-186 cm wzrostu. Denat miał liczne braki w uzębieniu, nos złamany wcześnie (w młodości), a po wygojeniu przekrzywiony lekko w lewą stronę.

Do wiadomości publicznej podano, że mężczyzna miał twarz przekrzywioną lekko w lewą stronę oraz widocznie zapadnięte policzki.

Prawdopodobnie mężczyzna miał bardzo ciemne włosy oraz niebieskie oczy.

Po wykonaniu sekcji zwłok stwierdzono, że zmarły miał na sobie czarną kurtkę z materiału skóropodobnego, ciemne sztruksowe spodnie, granatowe getry, niebieskie majtki, ciemne skarpetki oraz jasne, wiązane sportowe buty.

Ważnym aspektem jest fakt, że w kieszeni denata znaleziono okulary w przezroczystożółtej plastikowej oprawie z okrągłymi soczewkami – lewy zausznik oprawek okularów zrobiony z drutu, prawy zausznik plastikowy jak reszta oprawek. Dodatkowo udało się znaleźć trzy metalowe klucze z białoprzezroczystym brelokiem. We wnętrzu breloczka widnieje napis „Ciech Stomil Exportem” – w kolorze czerwonym.

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę lub ujawnione przy nim przedmioty – prosimy o niezwłoczny kontakt z policją.

KP VII w Łodzi ul. 3-go Maja 43, prowadzący postępowanie: tel. 042 665 27 79; Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego: 042 665 27 98, fax 42 665 16 64.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

Źródło:

https://lodzka.policja.gov.pl/ld/kryminalne/kto-rozpoznaj/13726,Policjanci-z-VII-Komisariatu-Policji-KMP-ustalaja-tozsamosc-mezczyzny.html?fbclid=IwAR3hsYADIHDqZe5CxdzvtxdkNM7RA1iqjvc9ybjrUc12J92XocYnmLyWVgg

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl