Blog
Zaginieni Przed Laty

Rosja. Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę

Rosja. Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę

Rosja. 34- letni Wiaczesław M. zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę. Mężczyzna został okrzyknięty przez sąsiadów bohaterem.

Rosja

Do zdarzenia doszło w Rosji w sierpniu 2021 roku. 34-letni Wiaczesław M. przez przypadek dokonał wstrząsającego odkrycia. Na telefonie swojego przyjaciela – Olega Swiridowa mężczyzna znalazł przerażające zdjęcia, na których była jego 8-letnia córeczka. Dziewczynka była wykorzystywana seksualnie. Kilka dni po przerażającym odkryciu, ciało 32-letniego Olega znaleziono w lesie. Mężczyzna został zamordowany.

Wiaczesław i Oleg pochodzili z tej samej wsi w regionie Samara. Oleg od lat pomagał koledze, wspierał go, zajmował się jego dziećmi, a także dziećmi innych sąsiadów. Nikt nawet przez chwilę nie pomyślał, że ten sympatyczny na pozór człowiek jest pedofilem.

Okrutna prawda

Pod koniec sierpnia 2021 roku Oleg pomagał swojemu przyjacielowi wnieść do jego mieszkania dużą szafę, po czym mężczyźni postanowili wspólnie się napić. Spożyli sporo alkoholu i w rezultacie 32-latek zasnął. W związku z tym Wiaczesław postanowił sprawdzić zawartość telefonu przyjaciela, ponieważ przed zaśnięciem mężczyzna w tajemniczy sposób wpatrywał się w urządzenie, co wzbudziło ogromną ciekawość u Wiaczesława. To, co ujrzał w telefonie 32-latka, było przerażające.

Rosja. Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę
Wiaczesław M. i Oleg Swiridow zdjęcie z polsatnews.pl

Były tam nagrania. Na jednym z nich Wiaczesław rozpoznał swoją 8-letnią córkę, gdzie widać, że dziewczynka była gwałcona przez Olega. Mężczyzna bez chwili namysłu zaatakował 32-latka, bił go, był wściekły, że jego kochana mała córeczka przeszła takie straszne piekło przez jego przyjaciela, któremu bardzo ufał. Wiaczesław chwycił za nóż, jednak w pewnej chwili do akcji wkroczył sąsiad i rozdzielił mężczyzn. Oleg uciekł, zostawiając swój telefon. Ojciec 8-latki znalazł więcej filmów w telefonie. Jeden z nich był z roku 2016, na nagraniu było widać jak Swiridow wykorzystuje córkę swojego byłego współlokatora. 32-latek krzywdził dzieci i nagrywał wszystko na telefon.

Pedofil

Wiaczesław dostarczył policji wstrząsające nagrania, w związku z tym za bezdusznym pedofilem wysłano list gończy. Jednak poszukiwania jego trwały tylko kilka dni. Na początku września 2021 roku ciało Olega Swiridowa znaleziono w lesie, blisko wsi, w której mieszkał. 32-latek na ciele miał liczne rany, które były zadane nożem. Do zabójstwa pedofila od razu przyznał się Wiaczesław M. 34-latek sam zgłosił się na policję i wskazał miejsce, w którym ukrył ciało mężczyzny, który bezlitośnie krzywdził dzieci.

Tymczasem Wiaczesław M. czeka na postawienie zarzutów w areszcie domowym. Sąsiedzi okrzyknęli go bohaterem. Wspierają mordercę pedofila, ponieważ 32-latek brutalnie gwałcił jego 8-letnią córeczkę.

Źródło:Rosja. Wiaczesław M. zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę – Wiadomości (radiozet.pl)

Rosja. Zabił pedofila, który wykorzystywał jego córkę. Mieszkańcy bronią mordercy – Polsat News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl