Blog
Zaginieni Przed Laty

Radosław Kałwa zaginął w 2017 roku. Miał wtedy 24 lata

Radosław Kałwa zaginął w 2017 roku. Miał wtedy 24 lata

Radosław Kałwa zaginął w 2017 roku. Miał wtedy 24 lata. Młody mężczyzna wyszedł od swojego wuja i przepadł bez śladu. Niestety nadal jego losy pozostają nieznane.

Radosław Kałwa

Kochani, kolejny raz ponawiamy apel o zaginięciu 24-latka. Chociaż minęły 4 lata, nie tracimy nadziei na szczęśliwe rozwiązanie tej sprawy.

24-letni Radosław Kałwa 21 maja 2017 roku około godziny 6:00 rano wyszedł z domu swojego wujka w miejscowości Podlesice, w powiecie miechowskim, w województwie małopolskim. Młody mężczyzna zamierzał dostać się na zajęcia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, gdzie studiował. Niestety na uczelnię nie dotarł. Od tamtej pory nie wrócił również do domu ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i najbliższymi. Wszelki ślad po nim zaginął.
Radosław Kałwa zaginął w 2017 roku. Miał wtedy 24 lata
Radosław Kałwa
Co w takim razie stało się z 24-letnim studentem? Być może są wśród nas osoby, które znają lub znały Radosława i mogą w jakiś sposób pomóc w rozwiązaniu tej sprawy. Pomóżmy bliskim dowiedzieć się prawdy. Bez wątpienia niewiedza to okropne uczucie, które każdego dnia daje o sobie bardzo znać.

RYSOPIS:

Wzrost około 175 cm, waga: około 65 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, oczy ciemne, uszy średnie, wyraźnie odstające. Znaki szczególne: blizny po trądziku na twarzy i plecach.

Radosław Kałwa zaginął w 2017 roku. Miał wtedy 24 lata
Radosław Kałwa
W dniu zaginięcia miał na sobie szarą kurtkę, ciemne jeansy, czarne sportowe obuwie. Mężczyzna nosił okulary tzw.fotochromy. Miał ze sobą czarny plecak.
Radosław Kałwa zaginął w 2017 roku. Miał wtedy 24 lata
Zaginiony Radosław

Kochani bardzo prosimy o udostępnianie apelu dalej. Być może dotrze do osób, które wiedzą coś na temat zaginięcia młodego studenta.

Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Miechowie, tel. 47 834 62 00 lub numerem alarmowym 112. Można kontaktować się również z naszą redakcją. Zaginieni przed laty gwarantujemy anonimowość!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl