Blog
Zaginieni Przed Laty

Monika Wilgorska-Stanewicz. Tajemnicze zaginięcie 42-latki

Monika Wilgorska- Stanewicz. Tajemnicze zaginięcie 42-latki

Monika Wilgorska-Stanewicz zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Samochód zaginionej 42-latki odnaleziono w stawie, wcześniej ktoś nieudolnie próbował spiłować numer silnika. W związku z tym wygląda na to, że komuś zależało na zatarciu śladów.

Gdzie jest zaginiona Monika Wilgorska-Stanewicz?

42-letnia kobieta wyjechała ze swojego domu znajdującego się w Jaworzniku (gm.Żarki) 9 lipca 2021 roku około godziny 17:00. Tamtego dnia poruszała się białym fordem fiesta. Od dnia zaginięcia bliscy nie mają z nią kontaktu.

Monika Wilgorska- Stanewicz. Tajemnicze zaginięcie 42-latki
Zaginiona Monika

Samochód zaginionej

Śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci wszczęła Prokuratura Rejonowa w Częstochowie. Samochód miał znaczne ślady usuwania oznaczeń identyfikacyjnych. Na tę chwilę policja nie jest w stanie powiedzieć, co się stało z kobietą – czy żyje, czy też nie. Wszczęto śledztwo, by sprawdzić wszystkie okoliczności.

Monika Wilgorska- Stanewicz. Tajemnicze zaginięcie 42-latki
Zaginiona

 

Rysopis zaginionej: wzrost: 165 cm, oczy: niebieskie, włosy: blond z niebieskimi pasemkami, budowa ciała: szczupła. W dniu zaginięcia ubrana była w jasną sukienkę w kwiaty. Kobieta nosi okulary, lecz nie musi mieć ich założonych.
Policja z Myszkowa poszukuje osób, które w Kromołowie na ulicy Łącznej w Zawierciu i okolicy poruszali się samochodem wyposażonym w wideorejestrator w nocy z 13/14 lipca 2021 roku, ponieważ ma związek z wyłowionym Fordem Fiestą z sadzawki przy ul. Łącznej w Zawierciu. Auto należy do zaginionej kobiety.
Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje o zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie pod numerem: 47 85 843 85, 47 85 842 00, 47 85 842 55 lub numerem alarmowym 112. Można oczywiście kontaktować się również z naszą redakcją #ZaginieniPrzedLaty
Gwarantujemy anonimowość.

Źródło:(7) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

Zaginęła Monika Wilgorska-Stanewicz. Jej samochód znaleziono w stawie, miał ślady usuwania oznaczeń (gazeta.pl)

Zaginęła 42- letnia Monika Wilgorska- Stanewicz – Wiadomości – Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie (policja.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mika

Dzisiaj znaleziono jej ciało. Wyrazy współczucia dla rodziny 💔

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl