Blog
Zaginieni Przed Laty

Dała znak po 19 latach od uprowadzenia?

Dała znak po 19 latach od uprowadzenia? Policjanci nie spodziewali się, że po latach mogą trafić na nowy trop w sprawie zaginionej przed laty 11-letniej Mikelle Biggs. Na posterunek policji w Neenah w stanie Wisconsin ktoś przyniósł banknot jednodolarowy, na którym znajdował się zaskakujący komunikat:

“Nazywam się Mikel Biggs, zostałam porwana w mieście Mesa w stanie Arizona. Żyję” – głosiła wiadomość zapisana na banknocie.

Dała znak. Czy to porwana dziewczynka?

W 1999 roku 9-letnia Kimber Biggs razem ze 11-letnią siostrą Mikelle jeździły na rowerach przed swoim domem w Mesa w stanie Arizona i czekały na samochód dostawcy lodów. Młodsza siostra na chwilę weszła do domu, a kiedy wróciła, Mikelle Biggs już nie było. Dziewczynka zniknęła. 

Dała znak po 19 latach od uprowadzenia?
Mikelle Biggs


W czasie policyjnego dochodzenia oceniono, że Kimber była w domu przez około 90 sekund. Jedyny ślad, jaki pozostał po starszej siostrze, to jej porzucony przed domem rowerek.

W poszukiwania zaginionej, a prawdopodobnie porwanej dziewczynki zaangażowano ogromne siły i środki. O zniknięciu Mikelle Biggs informowały wszystkie media w USA.

Dała znak po 19 latach od uprowadzenia?
Mikelle Biggs

Przez lata policja z miasta Mesa podejmowała szereg tropów, ale żaden z nich nie doprowadził do aresztowania porywacza.

Jednodolarowy banknot z odręcznie zapisaną wiadomością dała znak

Dała znak po 19 latach od uprowadzenia?

Banknot dała znak

Minęły lata bez żadnych oznak Mikelle, aż do 14 marca 2018 r.

”Nazywam się Mikel Biggs, zostałam porwana w mieście Mesa w stanie Arizona. Żyję”

Zdjęcie banknotu znalazła młodsza siostra Mikell, przeglądając stronę na Facebooku poświęconą informacjom na temat zaginięć. Policja szybko ustaliła, że banknot został wydrukowany w 2009 roku i znaleziono go na drugim końcu Stanów w Wisconsin.

Z powodu błędu w imieniu dziewczynki, siostra zaginionej jest sceptyczna co do znaczenia znalezionego banknotu:

Myślałam: Cóż, może to możliwe. Ale teraz naprawdę nie sądzę, żeby to napisała moja siostra. Ten błąd w imieniu to dyskredytuje. Mikelle chodziła do szkoły i potrafiła poprawnie zapisać swoje imię –  cytuje słowa Kimber portal Azcentral.com.

Siostra zaginionej mówi także, że wciąż nie może pozbyć się wątpliwości czy banknot to okrutny żart, czy znaczący trop. Nawet po tylu latach nie traci nadziei i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie szuka informacji, które pomogłyby odnaleźć siostrę.

Mamy rok 2022, a rodzinie nadal bardzo brakuje Mikelle Biggs.

Dała znak po 19 latach od uprowadzenia?
Progresja wiekowa-Mikelle Biggs

Jej siostra została już mamą i ma ślicznego synka. Nadal robi wszystko, by odnaleźć siostrę. Każdy jej dzień to nowa nadzieja na powrót Mikelle do domu.

Kimber Biggs siostra zaginionej dziewczynki

Wierzymy, że któregoś dnia i ta sprawa się rozwiąże i bliscy poznają prawdę.

Autor: ZPL również. Lecz. Oczywiście. Również 

Źródło: Dziewczynka zaginęła przed domem – 20 lat czekano na trop! – Artykuł – Familie.pl

Zaginęła dziewczynka. Po 20 latach jej siostra wpadła na nowy trop | MamaDu.pl

Zaginiona 19 lat temu Mikelle Biggs przekazała rodzicom tajemniczą wiadomość? (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 49-latek zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl