Blog
Zaginieni Przed Laty

Policja szuka świadków w sprawie zabójstwa. Znasz tych mężczyzn?

Świadków Jeśli jesteś osobą, której wizerunek zaprezentujemy poniżej lub znasz jedną z tych osób skontaktuj się z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KWP w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 21 06 w godz. od 8.00 do.16.00 lub całodobowo z Dyżurnym KWP w Łodzi pod nr tel. 47 841 22 57.

Okoliczności

W godzinach wieczornych 4 grudnia 2020 roku, na terenie lub w okolicy Parku Na Zdrowiu w Łodzi doszło do zabójstwa 57-letniej kobiety. Niewykluczone, że poszukiwani mężczyźni mogą mieć istotne w tej sprawie informacje. Mimo wielu podjętych czynności, tożsamości trzech mężczyzn nie udało się ustalić. Oczywiście policja zapewnia anonimowość!

  Opis 1

4 grudnia 2020 roku, mężczyzna ten poruszał się około godz. 19:00 ul. Krakowską i Krzemieniecką w kierunku ul. Retkińskiej.
Jest krępej budowy ciała, posiada zarost na twarzy, ubrany był w ciemną kurtkę oraz spodnie, buty typu sportowego oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Poruszał się w charakterystyczny sposób.

Świadków
Mężczyzna nr. 1

 Opis 2

4 grudnia 2020 roku w godz. 18:27-19:45, mężczyzna ten  zaparkował pojazd marki Opel Astra II Combi koloru granatowego (nieczytelne numery rejestracyjne) na parkingu przy parku na Zdrowiu od strony ul. Srebrzyńskiej na wysokości bloków przy ul. Praussa. Następnie wszedł na teren parku. Ma wysportowaną sylwetkę, ubrany był w ciemną kurtkę, jasne spodnie, buty z białą podeszwą oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Ma krótkie włosy, częściowo wygolone.

Świadków
Mężczyzna nr. 2

Opis 3

4 grudnia 2020 roku około godz. 19:30, mężczyzna szedł ul. Krakowską od ul. Michałowicza w kierunku ul. Biegunowej.
Był on ubrany w luźną, zimową kurtkę poprzecznie pikowaną z dużym kapturem, miał przewieszoną przez ramię saszetkę, na twarzy maseczką. Przemieszczał się dynamicznym krokiem.

Świadków
Mężczyzna nr. 3

Na stronie internetowej łódzkiej policji można znaleźć pełne nagrania z monitoringu, w związku z tym prosimy o zapoznanie się z tymi materiałami! Link w źródłach.

Oczywiście dziękujemy wszystkich tym, którzy zaangażują się w tę sprawę i pomogą w ustaleniu tożsamości mężczyzn. Jeśli.

Źródło

https://lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/61801,Policja-poszukuje-swiadkow-w-sprawie-zabojstwa.html

Oczywiście Dziękujemy za to, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Jeśli.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl