Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilny apel! Pan Wojciech szuka przyrodniej siostry-Adrianny

Pilny apel! Kochani mamy wspaniałą wiadomość. Dziewczyna ze zdjęcie rozpoznała się na grupie o adoptowanych dzieciach. Marzenie Pana Wojciecha się spełniło… Odnalazł siostrę po latach. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za pomocPan Wojciech szuka przyrodniej siostry-Adrianny. Nie ma dnia, by nie myślał o niej… Gdzie jest? Czy u niej wszystko w porządku? Adrianna trafiła do nielegalnej adopcji i od tamtej pory jej losy są nieznane.

Pilny apel!

Kochani, dzisiaj przyszła do nas na skrzynkę prośba o pomoc… Nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie, widząc zdjęcie małej dziewczynki, którą od lat szuka brat-Wojciech. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się odnaleźć Adriannę, która trafiła do nielegalnej adopcji.

W całości przekazujemy Wam rozpaczliwe słowa do Adrianny.

“Bardzo proszę o jak największą liczbę udostępnień, nie tylko w Polsce, ale żeby ten post poszedł w Świat.
Jeśli rozpoznajesz się na tym zdjęciu, to proszę o kontakt, miałaś tutaj 4-5 lat. Zdjęcie wykonano w 1986 roku. Urodziłaś się w Gdańsku w 1982 roku, miałaś na imię Adrianna. Najprawdopodobniej zmieniono Ci imię. Mogłaś zostać adoptowana przez rodzinę spoza granic Polski. Zostałaś bezprawnie adoptowana, kiedy czas komuny rządził się własnymi prawami… Twoja prawdziwa rodzina Cię szukała, ale bezskutecznie – może zasięg Facebooka pomoże w dotarciu do Ciebie…proszę o kontakt osoby, które może rozpoznają dziewczynkę ze zdjęcia”.

Gdzie jest Adrianna?

Pan Wojciech ma 56 lat, jest starszy od Adrianny. Rodzeństwo jest po innych ojcach.
Pan Wojciech rozpaczliwie poszukuje siostry. Pamięta, że po powrocie z wojska do domu jego siostry już nie było. Mama-Elżbieta miała problemy mieszkaniowe, dlatego dziewczynka została umieszczona w domu dziecka z prawem rodzicielskim. Mama odwiedzała cały czas dziewczynkę, jednak pewnego dnia, gdy poszła w odwiedziny, jej dziecka już nie było.
Okrutny los był nieugięty. Nikt nigdy nie chciał powiedzieć, gdzie jest mała Adrianna. Wszyscy milczeli jak grób, a bliscy nieustannie próbowali dowiedzieć się prawdy. Zrozpaczona matka szukała córki również przez Czerwony Krzyż. Niestety wszystkie próby poszukiwania kończyły się klęską. W związku z tym brat postanowił odszukać siostrę przez media społecznościowe, wiążąc ogromną nadzieję z tym, że jest to ostatnia deska ratunku i odnajdzie siostrę po latach.

Kochani nie bądźmy obojętni, udostępniajcie apel dalej, być może dzisiaj już 39-letnia Adrianna rozpozna się na zdjęciu i pomożemy rodzinie spotkać się po tych długich latach poszukiwań.

Jeśli ktoś z Państwa wie coś w tej sprawie, prosimy o kontakt z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Fran Drescher – aktorka zgwałcona na oczach swojego męża (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl