Blog
Zaginieni Przed Laty

Leszek Lewandowski zaginął w 2004 roku. Miał wtedy 20 lat.

Leszek Lewandowski zaginął w 2004 roku. Miał wtedy 20 lat.

Leszek Lewandowski zaginął w 2004 roku. Miał wtedy 20 lat. Gdzie jest zaginiony chłopak? Co wydarzyło się w dniu zaginięcia? W tej sprawie panuje cisza.

Leszek Lewandowski

Kochani przypominamy Wam dzisiaj o kolejnym tajemniczym zaginięciu, gdzie cisza przerosła wszystko, a wiele pytań wciąż pozostaje bez odpowiedzi. To zaginięcie bez wątpienia nadal spędza śledczym sen z powiek.

Leszek Lewandowski wyszedł z domu po południu 3 sierpnia 2004 roku. Wsiadł na rower i odjechał. Nikt nawet nie pytał, dokąd jedzie ani po co, przecież zawsze wracał do domu przed kolacją. Teczka Leszka Lewandowskiego w policyjnym “Archiwum X” leży już 17 lat.

Leszek Lewandowski zaginął w 2004 roku. Miał wtedy 20 lat.
Leszek Lewandowski
Tą historią żył cały Solec Kujawski. Latem 2004 roku znika bez śladu młody człowiek. Miał wtedy zaledwie 20 lat. Dopiero co wrócił z wojska, znalazł pracę w soleckiej stolarni i nagle przepadł jak kamfora, jak kamień w wodę.
Nie wiadomo co wydarzyło się tamtego dnia. Czy młody chłopak miał wrogów? Wśród znajomych i bliskich uchodził za skromnego i bezkonfliktowego chłopaka. Jak ktoś taki może mieć z kimś zatargi? Przecież był lubiany przez wszystkich. A jednak coś się wydarzyło, że tak po prostu wyszedł i już nie wrócił. Wierzymy, że pomimo upływu lat i dzięki Waszej pomocy, być może uda nam się dowiedzieć czegoś, co pomoże nam rozwiązać tę sprawę.
W ciągu 17 lat poszukiwań policji nie udało się znaleźć nawet jego roweru, którym wyjechał z domu 3 sierpnia 2004 roku. Leszek Lewandowski ma 182 cm wzrostu, niebieskie oczy i widoczną bliznę na czole.
Jeśli wiesz coś o losach zaginionego, prosimy o kontakt tel. pod numer alarmowy 112. Można również w tej sprawie napisać do nas. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl