Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilnie poszukujemy przyrodniego brata Pana Artura Synowiec!

Pilnie poszukujemy przyrodniego brata Pana Artura Synowiec!

Pilnie poszukujemy przyrodniego brata Artura Synowiec – Macieja Roberta Synowiec! Ostatni kontakt bracia mieli w 2004 roku na pogrzebie ojca.

Pilnie poszukujemy

Kochani przyszła do nas na skrzynkę wzruszająca prośba o pomoc…

Pani Asia poszukuje przyrodniego brata swojego męża. Niestety dla tej rodziny los był okrutny i w 2012 roku zmarł mąż Pani Asi-Artur Synowiec. Mężczyzna od 2004 roku do chwili śmierci rozpaczliwie próbował odnaleźć swojego przyrodniego brata Macieja Roberta Synowiec…

Artur Synowiec urodził się w 1974 roku, był młodszy o 6-lat od przyrodniego brata.

Maciej Robert Synowiec urodził się 1968 roku w Zakopanem, syn Jacka Synowiec oraz Janiny Barbary Traczyk Synowiec. Bracia byli po jednym ojcu, a innych matkach. Pan Jacek ojciec braci zmarł w 2004 roku i jest pochowany na Bródnie.

Z opisu Pani Asi wynika, że przyrodni bracia mieli ze sobą bardzo dobry kontakt, póki mama Pana Artura nie zakłóciła tego w 2004 roku, kiedy razem załatwiali pogrzeb Pana Jacka- ojca braci.

Pilnie poszukujemy przyrodniego brata Pana Artura Synowiec!
Pixabay.com

Apelujemy o pomoc!

Pani Asia widział brata swojego męża tylko raz w życiu, kobieta była wtedy w ciąży to było w 2004 roku. Maciej przyjechał do Polski wtedy na pogrzeb ojca.
Pan Jacek- ojciec długie lata przed śmiercią mieszkał w Londynie. W Londynie również przez wiele lat mieszkał jego syn Maciej Robert Synowiec. Prawdopodobnie mężczyzna później przeprowadził się do Polski, jednak nie wiemy dokładnie do jakiego miejsca.
Pilnie poszukujemy przyrodniego brata Pana Artura Synowiec!
Pixabay.com

 

Maciej Synowiec ma dzisiaj 53 lata. Mężczyzna prawdopodobnie nawet nie wie, że od kilku lat jego brat, który go rozpaczliwie szukał, nie żyje. Artur Synowiec wraz ze swoją rodziną, żoną Asią i córką mieszkał w Warszawie. Pani Asia szuka przyrodniego brata swojego męża, ponieważ jest to jedyna rodzina, jaka została z jego strony.
Kochani w imieniu naszym, jak również Pani Asi błagamy o pomoc, liczne udostępnienie apelu, być może dotrze ten wpis do brata Pana Artura i z Waszą pomocą pomożemy rodzinie się spotkać. Pani Asia ma ogromny cel… Dokończyć to, co jej mąż lata przed śmiercią zaczął… Odnaleźć Pana Macieja Synowiec. Za każde udostępnienie artykułu z całego serca dziękujemy!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl