BLOG

Morderstwo w Dzierżoniowie. Sprawca podciął swojej partnerce gardło.

Morderstwo w Dzierżoniowie- Sprawca podciął swojej partnerce gardło

Morderstwo w Dzierżoniowie. Sprawca podciął swojej partnerce gardło, następnie zjadł kolację i zadzwonił na policję. Mężczyzna został zatrzymany. Sąd podjął decyzję o trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego.

 

Kłótnia

Morderstwo w Dzierżoniowie. 30-letni mieszkaniec Bielawy 19 czerwca 2021 roku z zimną krwią zabił swoją partnerkę, podcinając jej gardło. Ta makabryczna zbrodnia poruszyła lokalnych mieszkańców.

W Dzierżoniowie na Dolnym Śląsku 30-latek pokłócił się ze swoją 26-letnią partnerką. Kłótnia trwała dość długo. Spór pomiędzy parą załagodziła dopiero babcia mężczyzny, która prawdopodobnie została wezwana na miejsce przez 26-latkę. Podczas wspólnej rozmowy i po negocjacjach mężczyzna podjął decyzję, że wyprowadzi się jednak od swojej partnerki.

Tragedia

Wcześniej mężczyzna w przypływie szału wyrzucił telewizor przez okno, co skończyło się wezwaniem policji i wyprowadzeniem agresora z mieszkania. Mężczyzna obiecał funkcjonariuszom, że wytrzeźwieje i wróci na spokojnie spakować swoje rzeczy i opuści zajmowany lokal. 30-latek pojawił się w mieszkaniu za wcześnie. Partnerka myślała, że mężczyzna się uspokoił, w związku z tym postanowiła wpuścić go z powrotem do mieszkania. Wtedy doszło do kolejnej kłótni, tym razem 30-latek złapał za nóż.

Zabójstwo w Dzierżoniowie

Mężczyzna z zimną krwią poderżnął gardło swojej partnerce. Kobieta nie miała żadnych szans na przeżycie. Zmarła z powodu wykrwawienia. – Później pojawił się u niego element wyparcia, stwierdził, że „chyba trzy razy podciął jej gardło”, a jak upadła to wbił jej nóż jeszcze za uchem – relacjonował prokurator Wojtyra.

Morderstwo w Dzierżoniowie- Sprawca podciął swojej partnerce gardło
Fot. Pixabay.com

30-latek po zbrodni zjadł kolację i pożegnał się z rodziną za pośrednictwem telefonu, na koniec zadzwonił na policję. Mężczyzna został zatrzymany. Śledczy prowadzą czynności, mające ustalić szczegóły tego zabójstwa. Sąd podjął decyzję o trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego.

Źródło:Morderstwo w Dzierżoniowie. 30-latek zjadł kolację, a dopiero później dzwonił na policję (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl