Blog
Zaginieni Przed Laty

16 lat od zaginięcia modelki na kalifornijskiej pustyni

April Beth Pitzer mieszkała w Newberry Springs w Kalifornii w 2004 roku, gdzie przeniosła się po rozwodzie. Wcześniej mieszkała w Arkansas z mężem i dwójką dzieci. Po rozwodzie przeniosła się do Kalifornii, po czym opowiadała mamie, że pracuje jako kelnerka i opiekuje się starszym inwalidą.

Krótko przed zaginięciem, kilka miesięcy po przeprowadzce do Kalifornii, kłamstwo wyszło na jaw. April przyznała się, że ​​nie jest kelnerką, a dodatkowo przestała brać leki na chorobę afektywną dwubiegunową i pomieszkiwała na ulicy oraz w schroniskach dla bezdomnych.

 

April Beth Pitzer

Ostatni ślad

Pitzer podjęła pracę jako opiekunka w pobliżu Newberry Springs, aby stanąć na nogi. 28 czerwca 2004 r. postanowiła pojechać autobusem do domu do Arkansas. Koledze, który podwoził ją na przystanek powiedziała, że ​​jest podekscytowana możliwością ponownego zobaczenia swoich dzieci i myśli o pogodzeniu się z byłym mężem.

Ostatnio widziano April w pobliżu Caspian Way w Newberry Spring, przy dworcu autobusowym, skąd miała pojechać do Arkansas. Nigdy tam nie dotarła i nigdy więcej o niej nie słyszano. Jej matka skontaktowała się z przyjacielem modelki w Kalifornii, który zgłosił jej zaginięcie 16 lipca.

 

Pustynia Mojave w Kaliforni

 

Ostatni ślad na pustyni

Głównym obszarem poszukiwań była kalifornijska pustynia Mojave. Niektóre ubrania i walizki April zostały znalezione w szybie kopalni Ludlow w 2005 roku, niedaleko zakrwawionego materaca. Pod koniec 2005 roku policja znalazła kolejne rzeczy na obszarach górniczych na pustyni Mohave, około trzydziestu mil od Newberry Springs.

Walizka i ubrania April były porozrzucane w różnych miejscach w promieniu trzech mil. Jedna z jej koszul nocnych wisiała w szopie górniczej i była zawiązana w pętlę, a na tkaninie znajdowały się w nim kawałki taśmy klejącej. Niektóre z jej innych rzeczy znaleziono w szybie kopalnianym, w tym buty pustynne, kostium kąpielowy i bieliznę.

 

Kopalnia na pustyni Mojave

 

Po takim czasie nie udało się już uzyskać żadnych śladów z rzeczy osobistych modelki, ani nie pojawiły się żadne inne ślady. Władze przeszukały kilka kopalni w okolicy, ale bezskutecznie.

Śledczy stwierdzili, że nie mieli podejrzanych w sprawie April i nie ma twardych dowodów na to, że nie żyje. Jej matka uważa, jednak że zginęła w odwecie. Zeznania modelki pomogły wysłać mężczyznę z Arkansas do więzienia na siedem lat w sprawie handlu narkotykami, którą prowadziło FBI.

W 2012 roku April została uznana za zmarłą, choć nigdy nie odnaleziono jej ciała.

Autor: Paulina K.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl