Blog
Zaginieni Przed Laty

Ojciec zabił trójkę swoich małych dzieci. Na koniec chciał popełnić samobójstwo

Ojciec zabił trójkę swoich małych dzieci. Na koniec mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. 56-latka przewieziono do szpitala.

Ojciec

W nocy z piątku na sobotę z 24/25 września 2021 roku doszło do niewyobrażalnej tragedii. 56-letni obywatel Austrii na stałe mieszkający w Chorwacji z zimną krwią zabił swoje maleństwa.

Chorwacka policja znalazła w jednym z mieszkań w Zagrzebiu trójkę martwych, małych dzieci. Zamordowane dzieci to 7-letnie bliźniaki-chłopiec i dziewczynka i 4-letni chłopiec.

Policja weszła do mieszkania około godziny 2:00 w nocy. Tam odkryli dramatyczne sceny, okrutnej zbrodni. Ojciec zamordował trójkę malutkich dzieci. 56-latek był nieprzytomny w związku z tym, przewieziono go do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ojciec zabił trójkę swoich małych dzieci. Na koniec chciał popełnić samobójstwo
Pixabay.com

Chorwacka prokuratura przekazała w wywiadzie z mediami, że prowadzi w tej sprawie śledztwo, a ojciec jest podejrzany o zabicie dzieci. Jak pisze austriacki dziennik “Kurier”, jeden ze znajomych Austriaka przeczytał opublikowany przez niego w mediach społecznościowych post wskazujący na samobójcze zamiary mężczyzny i w związku z tym zaalarmował policję. Ojciec zabitych dzieci od jakiegoś czasu skarżył się na problemy finansowe i psychiczne.

Rodzice dzieci byli po rozwodzie. Mama ich mieszkała w Dubrowniku. Ten weekend dzieci miały spędzić z ojcem. Niestety, podczas tego pobytu doszło do strasznej tragedii. Nigdy nie zgłaszano przemocy domowej w tej rodzinie. Lekarze ze szpitala, do którego przewieziono mężczyznę, podejrzewają, że ojciec zabitych dzieci był pod wpływem substancji psychoaktywnych, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.

 

Źródło:Ojciec zabił trójkę swoich dzieci (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl