Blog
Zaginieni Przed Laty

Odnalazła biologicznych rodziców… i urodziła dziecko własnemu ojcu

 Historia Katie jest przykładem Genetycznej Atrakcji Seksualnej (GSA), która w tym przypadku doprowadziła do morderstwa. GSA jest powszechne, zdarza się, gdy genetycznie bliscy krewni, którzy nie znali się w dzieciństwie, spotykają się w późniejszym życiu. Często pociągają nas ci, którzy mają cechy podobne do naszych, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, co sprawia, że osoby spokrewnione ze sobą są bardziej skłonne do wzajemnego przyciągania się.

Kiedy znasz kogoś od wczesnego dzieciństwa, stajesz się na niego odporny seksualnie, dlatego większości ludzi nie pociągają kuzyni, z którymi dorastali. Ale kiedy krewni nie znają się w dzieciństwie, nie dochodzi do takiego „odczulenia”. GSA jest powszechne w związkach: matka-syn, matka-córka, ojciec-córka, ojciec-syn, dziadek-wnuk, a także wśród rodzeństwa. Większość ludzi, którzy doświadczają GSA, wie, że jest to zła obsesja, więc walczą z popędem. Mimo to jest wiele przypadków, w których para się poddaje. Problem polega na tym, że wraz z rosnącą liczbą dzieci oddawanych do adopcji, zabieranych przez ośrodki, ludzi oddających spermę/jajka czy dzieci nie wiedzących, kto jest ich biologicznym rodzicem, GSA będzie stawało się coraz bardziej widoczne.

Bardzo często te pary nie mają w ogóle pojęcia, że są genetycznie spokrewnione. Istnieje wiele przypadków, w których dwoje obcych sobie ludzi zakochuje się w sobie desperacko i obsesyjnie tylko po to, by później dowiedzieć się, że są spokrewnieni. Istnieją grupy wsparcia i doradcy, którzy specjalizują się w pomaganiu w takich sytuacjach. Jeśli zdarzy się to Tobie lub komuś, kogo kochasz, wiedz, że pomoc jest dostępna! Pora jednak wrócić do historii…

Szczęśliwa 10-letnia Katie. Zdjęcie zamieszczone przez Chicago

Adopcja

Bardzo mała Denise Pladl została adoptowana przez Anthony’ego i Kelly Fusco, a nowi rodzice zmienili imię córki na Katie. Dziewczynka dostała piękne życie. Dorastała w Dover, które znajduje się na północy stanu Nowy Jork, we wspaniałej rodzinie. Katie była wybitną uczennicą, uzdolnioną plastycznie, rysowała komiksy. W styczniu 2016 roku rodzice Katie wyznali, że nie jest ich biologicznym dzieckiem. Katie natychmiast zrobiła to, co zrobiłaby większość osób w takiej sytuacji – zwróciła się do mediów społecznościowych, aby znaleźć swoich biologicznych rodziców, Stevena i Alyssy Pladl. Ich odnalezienie okazało się zbyt proste.

Matka biologiczna Katie, Alyssa, miała zaledwie 15 lat, kiedy poznała przez Internet 20-letniego Stevena. Alyssa szybko zaszła w ciążę i urodziła córeczkę, której dała na imię Denise. Gdy dziecko miało 8 miesięcy, Alyssa zdała sobie sprawę, że nie jest przygotowana do rodzicielstwa. Ona i Steven byli młodzi i biedni. Alyssa powiedziała później, że Steven znęcał się nad ich córką.

Matka biologiczna Katie, Alyssa. Zdjęcie z Chicago Tribune

Steven szczypał skórę dziecka aż do siniaków. Kiedy Denise bardzo płakała, Steven umieścił ją w szczelnej chłodziarce, gdzie niemowlę mogło się łatwo udusić. Alyssa zrozumiała, że życie Denise było w niebezpieczeństwie. Ponieważ Steven groził przemocą, jeśli kobieta kiedykolwiek go opuści, bała się na to zdecydować. Alyssa zrobiła więc to, co jej zdaniem było najlepsze dla jej córki – oddała ją do adpocji.

Rodzice biologiczni

Alyssa i Steven pozostali małżeństwem przez te wszystkie lata. Wychowali jeszcze dwie dziewczynki, w wieku sześciu i jedenastu lat. Steven był agresywny werbalnie, często groził żonie i miał zwyczaj łamania przypadkowych przedmiotów, gdy się złościł. Tuż przed tym, jak Katie skontaktowała się z nimi, para zdecydowała się na separację. Choć nadal dzielili dom, mieszkali w osobnych sypialniach. Można śmiało powiedzieć, że oboje byli zachwyceni wiadomością od swojej najstarszej córki. W ciągu około 6 miesięcy od wiadomości, że została adoptowana, Katie przeprowadziła się do Wirginii, aby poznać swoją nowo odnalezioną rodziną.

Wspólne zdjęcie Katie, Alyssy i dwóch młodszych sióstr Photo cred Dailyreadlist

Miłość

Alyssa powiedziała później, że zauważyła zmianę w swoim mężu niemal natychmiast po tym, jak ich córka się wprowadziła. Steven nie tylko zaczął się młodziej ubierać, ale też jego osobowość się zmieniła. Wkrótce matka zorientowała się, że Steven spał na podłodze w pokoju ich najstarszej córki, co było niepokojące. Kiedy Alyssa skonfrontowała Stevena z jego działaniami, on i Katie opuścili dom. Alyssa odkryła ich romans dopiero po roku. Przeżyła szok, kiedy przeczytała w pamiętniku swojej 11-letniej córki, że Steven polecił jej zwracać się do Katie per macocha i że Katie wkrótce urodzi dziecko ich ojca.

Katie z biologicznym ojcem Stevenem

Ślub i dziecko

Alyssa była zdruzgotana. Próbowała przemówić do rozsądku mężczyźnie, z którym dzieliła życie przez dwie dekady, ale Steven powiedział jej, że jego czyny nie są jej sprawą. Próbowała przemówić do rozsądku młodej Katie, wyjaśnić, że Steven ma ciemną stronę i że ten niebezpieczny człowiek znęcał się nad nią w dzieciństwie, ale nastolatka nie uwierzyła w nic, co miała do powiedzenia jej matka. A niespodzianki wciąż nadchodziły. Niecałe dwa miesiące po sfinalizowaniu rozwodu Alyssy ze Stevenem, 20 lipca 2017 roku, ojciec i córka pojechali do Maryland, gdzie związali się węzłem małżeńskim.

Zdjęcie z Facebooka

 

Zdjęcie z Facebooka

Więzienie

Steven i Katie mieszkali w Karolinie Północnej, kiedy we wrześniu 2017 roku na świat przyszło ich dziecko, Bennett. Szczęście nie trwało długo, ponieważ w styczniu 2018 roku oboje zostali aresztowani za kazirodztwo. Alyssa dzwoniła na policję od chwili, gdy odkryła romans, i te telefony w końcu się opłaciły.

Zdjęcie ślubne. Tak, adopcyjni rodzice Katie byli obecni na ślubie Katie. Później powiedzieli, że choć nie byli zadowoleni z tego związku, to nie chcieli stracić córki

Po wyjściu z więzienia Katie i Steven otrzymali surowy zakaz kontaktowania się ze sobą. Gdyby się zobaczyli, oboje mieliby poważne kłopoty z prawem. Katie wróciła do domu, gdzie było jej miejsce, do swoich adoptowanych rodziców w stanie Nowy Jork. Katie chciała zacząć żyć dalej i zostawić za sobą kazirodczy związek z ojcem. Mały chłopiec, Bennett, został oddany pod opiekę matki Stevena w Connecticut. Katie kochała swojego syna i często go odwiedzała.

Katie z synkiem

 

Steven z synkiem

Niestety, dla Stevena pogodzenie się z zaistniałą sytuacją nie wchodziło w grę, miał obsesję na punkcie dziewczyny. Mężczyzna przejechał z Karoliny Północnej do Nowego Jorku swoim vanem, aby śledzić każdy krok Katie, która nawet nie zauważyła, że jest obserwowana.

Zabójstwo

Kiedy 12 kwietnia 2018 roku Katie i jej adopcyjny ojciec, 56-letni Anthony Fusco, pojechali odwiedzić Bennett w New Milford, w Connecticut, nawet nie zauważyli furgonetki podążającej za nimi.

Kiedy Katie i jej tata podjechali do znaku stopu, Steven czekał na nich w ukryciu. Otworzył ogień, zabijając zarówno 20-letnią Katie, jak i jej adopcyjnego ojca. Gdy Steven zamordował obiekt swojej obsesji, zadzwonił do własnej matki i przyznał się do tego, co zrobił. Oświadczył również, że zamierza popełnić samobójstwo, a syna z kazirodczego związku, 7-miesięcznego Bennetta, zamordował i pozostawił samego w domu, który kiedyś dzielił z Katie.

Bennett

 

Katie z ojcem adopcyjnym

11 kwietnia Steven zamordował swojego syna, tuż przed tym, jak wyruszył na poszukiwanie Katie. Ojciec ściskał mały tors Bennetta, aż ten posiniał i zmarł od uduszenia. Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, po tym jak 3 niewinne osoby straciły życie, Steven skierował broń w swoją stronę.

Zdjęcie z miejsca zbrodni

Poniżej załączyłam wpisy z pamiętnika 11-letniej siostry Katie, widać w nich, jak pisze o relacji ojca i siostry. Narysowała obrazki ojca z rogami, mówiąc, że dziecko dziewczyny będzie pół demonem. „On jest szatanem. On jest strasznym szatanem. Pójdzie do piekła, ale to nie on będzie torturowany, to on będzie torturował ludzi”.

Rysunki siostry Katie
Z notatnika siostry Katie

Trauma siostry

Jedenastoletnia dziewczynka, która w ten sposób mówi o swoim tacie! Zobaczyła rzeczy, których nie potrafiła zrozumieć. Wiedziała natomiast, że jest to bardzo złe. To wszystko na pewno zmieniło jej psychikę na zawsze.

Mama Katie trzyma jej zdjęcie, gdy była niemowlakiem

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sorbetowa

Tragiczna historia.
Zdjęcie, które podpisaliście “zdjęcie z pogrzebu” jest chyba w rzeczywistości fotką obstrzelonego auta, w którym była Katie i jej adopcyjny tata.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl