Blog
Zaginieni Przed Laty

Na parkingu przy ulicy Traugutta w Koszalinie znaleziono zwłoki

Na parkingu przy ulicy Traugutta w Koszalinie znaleziono zwłoki

Na parkingu przy ulicy Traugutta w Koszalinie w jednym z pojazdów znaleziono zwłoki w zaawansowanym rozkładzie. Ciało w aucie mogło znajdować się nawet kilka miesięcy. Mundurowi ustalają tożsamość denata.

Na parkingu w samochodzie znaleziono zwłoki

W sobotę 2 lipca 2022 roku na parkingu przy ulicy Traugutta w Koszalinie znaleziono ludzkie zwłoki w zaparkowanym tam od dłuższego czasu samochodzie. Zwłoki były w bardzo mocnym stanie rozkładu.

Policję zawiadomił jeden z przechodniów, który poczuł bardzo mocny fetor przy jednym z samochodów. Mundurowi na miejscu pojawili się natychmiast i odkryli, że w samochodzie, z którego wydobywał się nieprzyjemny zapach, znajdują się ludzkie zwłoki. Sprawą zajęła się prokuratura.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że zwłoki mogły się tam znajdować nawet kilka miesięcy. Sekcja zwłok, być może będzie odpowiedzią na wiele pytań.

Policjanci dotarli do właściciela pojazdu

Policjantom udało się już ustalić właściciela pojazdu, w którym znajdowały się zwłoki. Ustalono, że właściciel od około roku nie korzystał z tego samochodu. Trwa ustalanie tożsamości denata.

 

– Najprawdopodobniej jest to mężczyzna, tak wynika z odzieży, która została zabezpieczona. Tożsamość na razie nie jest znana, trwają prace nad jej ustaleniem. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji — przekazała “Faktowi” komisarz Monika Kosiec, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

Na parkingu przy ulicy Traugutta w Koszalinie znaleziono zwłoki
zdjęcie ze strony koszalininfo.pl

Szukając więcej szczegółów na ten temat, udało mi się tylko znaleźć informacje, że był to bus, który był reklamą jednej z firm i stał blisko ruchliwej drogi. Nie wykluczone, że denat to osoba bezdomna, która tam pomieszkiwała.

 

 

Źródło: Zwłoki na parkingu w Koszalinie! Ciało mogło tam leżeć kilka miesięcy – Koszalin, Super Express (se.pl)

Koszalin. Zwłoki w samochodzie, w stanie rozkładu – TVN24

Makabryczne odkrycie w samochodzie przy ul. Traugutta w Koszalinie | Głos Koszaliński (gk24.pl)

Makabryczne odkrycie w Koszalinie. Ciało w zaawansowanym rozkładzie [FOTO] – KoszalinInfo

(8) Sprawy tajemniczych śmierci zaginięcia newsy | W sobotę, 2-go lipca 2022 roku około godziny 19-tej na parkingu przy ulicy Traugutta w Koszalinie ujawniono zwłoki | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)


 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl