Blog
Zaginieni Przed Laty

Morderca z Bełchatowa został schwytany. Jaki grozi mu wyrok?

Morderca z Bełchatowa został schwytany. Jaki grozi mu wyrok?

Morderca z Bełchatowa został schwytany. Mężczyzna przez prawie dwa tygodnie ukrywał się w garażu. Tomasz T. usłyszał zarzut morderstwa ze szczególnym okrucieństwem, 39-letniej konkubiny Eweliny P. Jaki grozi mu wyrok?

Morderca

Policja po prawie dwóch tygodniach zdołała namierzyć i schwytać 44-letniego Tomasza T., który ukrywał się w garażu. Mężczyzna jest podejrzany o morderstwo 39-letniej mieszkanki Bełchatowa. Do zdarzenia doszło pomiędzy 1 a 3 lipca 2021 roku. W mieszkaniu jednego z bloków w Bełchatowie woj. łódzkie 44-latek zadał Ewelinie P. śmiertelny cios narzędziem ostrokrawędzistym w okolicę szyi. Zwłoki kobiety znaleziono 3 lipca 2021 roku w mieszkaniu na osiedlu Dolnośląskim. Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie dzięki intensywnemu zaangażowaniu się w sprawę wytypowała sprawcę morderstwa.

 

Namierzenie sprawcy

Bardzo szybko ustalono, że morderca to Tomasz T. W związku z tym prokuratura natychmiast wydała list gończy za 44-latkiem, a w mediach opublikowano jego wizerunek. Dzięki intensywnym działaniom śledczych, jak również policjantów, 12 lipca 2021 roku około godziny 11:00 bełchatowscy policjanci oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Pajęczynie zatrzymali mordercę 39-letniej kobiety. Podczas gdy trwały intensywne poszukiwania, 44-latek chcąc uniknąć odpowiedzialności, postanowił ukrywać się w garażu. Gdy mundurowi wkroczyli do pomieszczenia, zabójca leżał pod stertą ubrań i koców.

"<yoastmark

Mordercę natychmiast przetransportowano do bełchatowskiego aresztu i tam w rezultacie przyznał się do winy. Z ustaleń śledczych wynika, że Tomasz T. zadał swojej konkubinie, Ewelinie P., śmiertelną ranę w okolicę szyi. Mężczyzna zeznał, że nie chciał zabić kobiety.

 

Za zabójstwo grozi mu kara dożywocia.

Źródło:Morderca ze Śląska schwytany. Ukrywał się w piwnicy (msn.com)

Brutalne morderstwo na Śląsku. Policja zatrzymała 44-latka 14-07-2021 – Planeta

Tomasz T. z Bełchatowa podejrzany o zabójstwo konkubiny przyznał się do winy | Bełchatów Nasze Miasto

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl