Blog
Zaginieni Przed Laty

Monitoring uchwycił ostatnie chwile 12-latka, zanim został zabity.

Monitoring uchwycił ostatnie chwile życia tego 12-latka.

Monitoring uchwycił ostatnie chwile życia tego 12-latka. Rodion Wołkow zamordowany! 59-letni zboczeniec zwabił chłopca obietnicą kupna słodyczy, po czym brutalnie go zgwałcił, udusił, a potem uprawiał seks z jego zwłokami.

Monitoring

28 maja 2020 roku w Dnieprze doszło do wstrząsającego mordu. Pomimo upływu czasu lokalni mieszkańcy nadal nie potrafią zapomnieć o tym strasznym zdarzeniu.

12-letni Rodion Wołkow był wesołym chłopcem, gwiazdą lokalnej szkółki piłkarskiej.

Chłopiec wracał do domu po treningu w mieście Dnipro, które było położone w centralnej części Ukrainy. Tamtego dnia 59-letni zboczeniec, obiecując kupno słodyczy w pobliskim sklepie, zwabił 12-latka. Następnie brutalnie go zgwałcił, udusił, a na koniec uprawiał seks ze zwłokami chłopca.

Monitoring uchwycił ostatnie chwile życia tego 12-latka.
Nagranie z monitoringu zdjęcie z e strony LOLMANIA

Ostatnie chwile życia 12-letniego chłopca uchwycił monitoring sklepu, do którego chłopiec miał udać się wraz z 59-latkiem z nadzieją, realizacji obietnicy kupna słodyczy. Niedługo potem Rodion został brutalnie zgwałcony i uduszony.

Monitoring uchwycił ostatnie chwile życia tego 12-latka.
zdjęcie z monitoringu ze strony LOLMANIA

Poszukiwania chłopca

12-letni Rodian nie wrócił do domu. Bliscy wielokrotnie próbowali się do niego dodzwonić, niestety bezskutecznie. W związku z tym zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie chłopca na policję. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli działania operacyjne, co pozwoliło ustalić lokalizację chłopca, po sygnale z jego telefonu. Był on w opuszczonym budynku w miejscowym parku.

Monitoring uchwycił ostatnie chwile życia tego 12-latka.
Zdjęcie ze strony LOLMANIA
12-latek

Rzeczniczka policji Ludmiła Kopylenko podczas konferencji prasowej ujawniła:

„Gdy funkcjonariusze weszli do opuszczonego budynku, zobaczyli mężczyznę leżącego na materacu, na stosie ubrań. Jego twarz była pokryta krwią. Na widok policjantów poderwał się na nogi, podciągając nerwowo spodnie. Pod stosem ubrań funkcjonariusze znaleźli ciało martwego 12-letniego Rodina.”

Monitoring uchwycił ostatnie chwile życia tego 12-latka.
zdjęcie ze strony LOLMANIA miejsce zbrodni

Policjanci aresztowali 59-letniego mężczyznę. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Powiedział, że zgwałcił chłopca, po czym go udusił, a na koniec jeszcze uprawiał seks ze zwłokami chłopca.

Mordercy grozi dożywocie.

 

Źródło:Monitoring uchwycił ostatnie chwile życia tego 12-latka. Nie wiedział, że czeka go taka okrutna śmierć. | Lolmania – Najciekawsze artykuły w sieci

Ostatnie chwile życia ofiary pedofila. Za chwilę chłopiec umrze… | Popularne

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Wyniki wyszukiwania “mariusz perdek” – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl