Blog
Zaginieni Przed Laty

Mężczyzna NN. Czy ktoś go rozpoznaje?

Mężczyzna NN. Czy ktoś go rozpoznaje?

Mężczyzna NN. Czy ktoś rozpoznaje denata? Jego zwłoki znaleziono w 2018 roku. Niestety do dziś nie udało się ustalić, kim jest mężczyzna.

Mężczyzna NN

Kochani kolejny raz zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Wierzymy, że i tym razem możemy na Was liczyć.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie nadal prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok NN należących do mężczyzny, które znaleziono 22 kwietnia 2018 roku przy ul. Brzozowej w miejscowości Łajski. W okolicy ogrodzenia Centrum Szkolenia Policji. Zwłoki były już w zaawansowanym rozkładzie. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, które pozwoliłyby na ustalenie jego tożsamości. Portret jak mógł wyglądać denat, został wygenerowany komputerowo.

Mężczyzna NN. Czy ktoś go rozpoznaje?
Zdjęcie ze strony policji

Sprawa jest zagadkowa, ponieważ w dniu znalezienia denat nie posiadał już tkanek miękkich, dlatego nie wiadomo, jak długo tam leżał. Do tej pory nie ustalono też, czy mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, czy został zamordowany. Nie ma też pewności, czy zmarł w tym miejscu, czy ktoś podrzucił tam jego ciało.

Mężczyzna NN. Czy ktoś go rozpoznaje?
zdjęcie ze strony policji

Rysopis mężczyzny: wiek: to 52,5 +/- 9,5 lat, wzrost: 171 +/- 6 cm, waga ok. 66 kg. Charakterystyczna cecha to złamany nos o szerokiej nasadzie przekrzywiony lekko w lewą stronę oraz bezzębność. Mężczyzna prawdopodobnie prowadził nieustabilizowane życie i nie odżywiał się regularnie. Mógł być to bezdomny, jednak do końca nie ma co do tego pewności.

Mężczyzna NN. Czy ktoś go rozpoznaje?
tak mógł wyglądać mężczyzna

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Legionowie tel. (22) 774- 27-77 lub z najbliższą jednostką Policji.

W tej sprawie można również kontaktować się z nami. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Źródło: NN mężczyzna – Aktualności – KPP w Legionowie (policja.waw.pl)

Niezidentyfikowane zwłoki. Policja prosi o pomoc – Informacje (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, który stracił życie w Złotych Tarasach (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl