Blog
Zaginieni Przed Laty

Matthew Mindler 19-letni aktor nie żyje, wcześniej zaginął

Matthew Mindler 19-letni aktor nie żyje wcześniej zaginął

Matthew Mindler 19-letni aktor nie żyje, kilka dni wcześniej zaginął. Tajemnicza śmierć 19-latka. Jego ciało znaleziono w pobliżu studenckiego kampusu.

Matthew Mindler

25 sierpnia 2021 roku zaniepokojeni rodzice nastolatka zgłosili zaginięcie syna na policję, ponieważ Matthew nie odbierał od nich telefonu i nie odpisywał na wiadomości, co nigdy wcześniej coś takiego nie miało miejsca. Chłopak zawsze odbierał telefon od rodziców. Poszukiwania młodego aktora trwały trzy dni. 28 sierpnia 2021 roku funkcjonariusze policji odnaleźli ciało 19-latka, które leżało w Manor Township, małym miasteczku w Pensylwanii blisko uniwersyteckiego kampusu, w którym studiował.

Matthew Mindler 19-letni aktor nie żyje wcześniej zaginął
Matthew Mindler

 

19-latek opuścił teren akademika na Uniwersytecie Millersville w Pensylwanii we wtorek 24 sierpnia 2021 roku wieczorem około godziny 20:11 i już do niego nie wrócił. Chłopak miał na sobie szkolną bluzę, czarne dżinsy, trampki oraz torbę na książki. Od tego czasu nie pojawił się też na zajęciach. Nie wiadomo, jakie były okoliczności i bezpośrednia przyczyna śmierci 19-latka. Nie wiadomo też, czy do śmierci młodego aktora przyczyniły się osoby trzecie i czy nie został on zamordowany.

Przypomnijmy, że Matthew od dziecka grał w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Zaczynał od muzycznych występów w “Late Show with David Letterman”. Swoją pierwszą filmową rolę zagrał w 2009 roku. Wystąpił w jednym z odcinków serialu “As the World Turns”. Natomiast polscy widzowie mogą kojarzyć go z komedii “Nasz brat idiota”. Jednak od 2016 roku młody aktor nie wystąpił w żadnym filmie.

 

Źródło: Matthew Mindler nie żyje. 19-letni aktor zginął w tajemniczych okolicznościach – Wiadomości (radiozet.pl)

Matthew Mindler nie żyje. 19-letni aktor został znaleziony martwy w pobliżu kampusu (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl