Blog
Zaginieni Przed Laty

Matka 13-letniej dziewczynki, otruła córki kolegę

Matka 13-letniej dziewczynki otruła córki kolegę ze szkoły. Zamordowała niewinne dziecko. Powód jest szokujący!

Matka

Do koszmarnego zdarzenia doszło 3 września 2022 roku w niedużym mieście Karajkkal na południowym wschodzie Indii.

Arul Mary uczęszczała do ósmej klasy w prywatnej szkole w Karajkkal. Dziewczynka uczyła się bardzo dobrze i zajmowała drugie miejsce w szkole jako najlepsza uczennica. Jednak Arul nie do końca była zadowolona ze swoich wyników w nauce. Marzyła o tym, by uznano ją za najlepszą. Często skarżyła się swojej matce Sahayarani Victorii, że nie może pokonać w nauce swojego rówieśnika, który uchodzi za najlepszego. Rywalem w nauce był 13-letni Bala Manikandan, który egzaminy zdawał zawsze z najwyższymi wynikami.

42- letnia matka postanowiła pomóc swojej córce …

Sahayarani Victoria, matka 13-letniej dziewczynki kupiła trutkę na szczury, następnie 3 września przekazała dozorcy szkolnemu dwie butelki z napojem, które miał przekazać 13-letniemu Balowi. Chłopak po wypiciu napoju poczuł się gorzej, jednak nikomu tego nie zgłosił. Kiedy wrócił do swojego domu po zajęciach szkolnych, poczuł się jeszcze gorzej. Coraz bardziej bolał go brzuch i wymiotował. 13-latek trafił do szpitala, jednak nie udało się go uratować.

W szpitalu ustalono, że chłopiec został otruty trutką na szczury. Natychmiast o sytuacji została powiadomiona policja. Mundurowi dotarli do dozorcy, który powiedział, że 42-lataka podała mu napoje dla Bala. Śledczy zabezpieczyli również nagrania z monitoringu. Dzięki temu udało się szybko ustalić, kto otruł chłopca.

Zabiła, bo chłopiec w nauce był lepszy od jej córki

Kobieta dopuściła się zabójstwa, ponieważ chłopiec osiągał lepsze wyniki w nauce niż jej córka. Sahayarani Victoria została zatrzymana, a po przewiezieniu do aresztu postawiono jej zarzut morderstwa. Kobieta na początku upierała się, że jest niewinna, dopiero po pokazaniu jej zebranych dowodów przyznała się do winy.

Pixabay.com

42-latka zeznała, że nie mogła dłużej znieść, że jej córka ciągle zajmuje tylko drugie miejsce w szkole.

Źródło: Zabiła chłopca, podając trutkę na szczury. Powód nie mieści się w głowie (msn.com)

Zabiła chłopca, podając trutkę na szczury. Powód nie mieści się w głowie – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl