Blog
Zaginieni Przed Laty

Marsylia. Odciął głowę 13-letniemu chłopcu z poprawczaka.

Marsylia. Odciął głowę 13-letniemu chłopcu z poprawczaka.

Marsylia. Poszukiwania zaginionego chłopca zakończyły się tragicznie. 32-latek odciął głowę 13-letniemu chłopcu z poprawczaka. Morderca zjadł jego części ciała. Bestialska zbrodnia!

Marsylia

13-letni chłopiec z placówki opiekuńczej w Marsylii zaginął w lipcu 2021 roku. Kiedy wszyscy szukali chłopca, nie zdawali sobie sprawy, że chłopiec już nie żyje. Każdy do końca miał ogromną nadzieję, że 13-latek odnajdzie się cały i zdrowy. Na początku podejrzewano, że chłopiec najzwyczajniej uciekł, wplątał się w jakieś kłopoty, ukrył się u krewnych lub kolegów. Jednak prawda okazała się zupełnie inna. 32-letni mężczyzna zwabił chłopca, kiedy ten był w drodze ze swojego domu zastępczego w Marsylii do swojej matki.

18 lipca 2021 roku poszukiwania zaginionego chłopca doprowadziły śledczych do położonego w Prowansji Tarascon miasteczka oddalonego o około 100 km od Marsylii. Mieszkańcy jednego z mieszkań skarżyli się na straszny odór dochodzący z mieszkania obok. Gdy weszła tam sprzątaczka, znalazła w torbie części ciała chłopca. To ona powiadomiła policję o makabrycznym odkryciu.

Marsylia. Odciął głowę 13-letniemu chłopcu z poprawczaka.
zdjęcie ze strony www.se.pl

Śledczy dotarli do mieszkania 32-letniego Artura A., który cierpiał na choroby psychiczne. Zastali przerażający widok bowiem w torbie leżały kawałki ciała dziecka. Zwłoki miały odciętą głowę. Śledczy podczas oględzin dostrzegli też, że z ramion dziecka były powycinane kawałki mięsa. Niewykluczone, że morderca te części zjadł. W torbie, w której znajdowały się zwłoki, były też przedmioty kojarzone z okultyzmem. Ciało chłopca było tak poważnie okaleczone, że można je było zidentyfikować tylko na podstawie DNA.

Brutalne zabójstwo zaginionego chłopca

Mundurowi natychmiast przystąpili do ścigania mordercy. Groźnego sprawcę poszukiwano przez kilka godzin i istniały obawy, że może skrzywdzić kolejną osobę. Morderca został namierzony, próbował uciekać. W związku z tym funkcjonariusze policji otworzyli ogień. 32-latek nie przeżył strzelaniny.

Marsylia. Odciął głowę 13-letniemu chłopcu z poprawczaka.
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Jak się później okazało, mężczyzna już wcześniej był znany policji. Miał w przeszłości kłopoty z prawem z powodu aktów przemocy. Policyjny wydział spraw wewnętrznych bada sprawę zastrzelenia 32-latka.

Źródło: Francja: 13-latek z odciętą głową był ofiarą kanibala (fakt.pl)

Kanibal zamordował 13-latka. Dopiero co wyszedł ze szpitala psychiatrycznego – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Śledczy ze Szczytna rozwiązali sprawę zabójstwa sprzed 14 lat (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl