Blog
Zaginieni Przed Laty

Maribel – zastrzelona podczas lekcji online

Maribel zginęła na oczach dzieci. Tragiczne wydarzenia miały miejsce 11 sierpnia 2020 roku, w Indiantown na Florydzie, podczas zajęć online 10-letniego dziecka.

Kłótnia

W tym czasie, w domu rodziny Rosado-Morales przebywała 31-letnia matka – Maribel, czwórka jej dzieci oraz dwie siostrzenice. Jedna z córek kobiety uczestniczyła właśnie w zajęciach online. Spokój przerwało wtargnięcie byłego partnera Maribel, 27-letniego Donalda J. Williamsa. Para zaczęła się głośno kłócić, słychać było wulgarne wyzwiska.

Maribel
Były partner Maribel, Donald

Zajęcia

Nauczycielka oraz reszta dzieci była świadkiem kłótni, dlatego 10-latka została poproszona o wyłączenie mikrofonu. Z pewnością wtedy doszło do tragicznych wydarzeń, a w mieszkaniu rozległo się kilka głośnych strzałów. 27-latek kilkakrotnie strzelił do Maribel. Co więcej, jedna kula trafiła w komputer, co spowodowało utratę połączenia z Internetem. Kobieta tragicznie zginęła na oczach dzieci. Na szczęście, im samym nic się nie stało. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia na rowerze, jednak funkcjonariusze policji zatrzymali go godzinę po zdarzeniu. Jak się okazało, próbował odjechać autobusem. Na szczęście, jego podejrzane zachowanie zwróciło uwagę kierowcy, dlatego zadzwonił na policję. Okazało się, że Williams miał przy sobie broń, którą trzymał w reklamówce.

31-latka została przetransportowana helikopterem do szpitala, niestety jej życia nie udało się uratować.

Maribel
31-letnia Maribel

Po całym zdarzeniu nauczycielka przyznała, że widziała 10-latkę zakrywającą rękami uszy. Z pewnością nie zdawała sobie sprawy, że jest świadkiem zbrodni…

 

źródło:

http://www.actionnewsjax.com

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl