Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciało 12-letniego Noah znaleziono w zamkniętej pralni. Brutalny mord!

Ciało 12-letniego Noah znaleziono zamknięte w pralni. Brutalny mord!

Ciało 12-letniego Noah znaleziono w zamkniętej pralni. Chłopiec był bestialsko skatowany przez ojca, następnie mężczyzna wrzucił go do pralni i zamknął, a sam pojechał na wycieczkę z nową rodziną. Brutalny mord!

Ciało 12-letniego Noah

Do wstrząsającego zdarzenia doszło 20 października 2021 roku na Florydzie. 33-letni Jason Godleski za złe zachowanie zamknął swojego syna Noaha w domu w Palm Bay w malutkim pomieszczeniu, które służyło jako pralnia. Tam brutalnie bił chłopca i pomimo tego, że 12-latek płakał i prosił, by ten przestał, nie skruszyło to zimnego serca ojca. Nie wiadomo, od jak dawna trwał koszmar chłopca, ale metody bestii doprowadziły do śmierci dziecka.

Ciało 12-letniego Noah znaleziono zamknięte w pralni. Brutalny mord!
zdjęcie ze strony www.se.pl/wiadomosci

Bestialsko skatowane ciało 12-letniego Noah zostało znalezione zamknięte w pralni w jego domu na Florydzie. 33-latek najpierw pobił syna, a później zostawił samego, zamkniętego w pralni. Sam postanowił się świetnie bawić i wyjechał ze swoją dziewczyną oraz ich wspólnymi dziećmi do innego stanu na trzy dni. Jednak dwa dni później mężczyzna wrócił sam na Florydę i powiadomił policje, że jego syn nie żyje. Podał informacje dyspozytorowi policji, w którym miejscu znajdą się zwłoki jego syna. Na pytanie dyspozytora, dlaczego nie zadzwonił wcześniej i jak zginął jego syn, mężczyzna na początku milczał, po czym powiedział, że wie, że zostanie zaraz zatrzymany w tej sprawie… Poprosił o czas na wypalenie w spokoju papierosa. Policjanci po znalezieniu ciała chłopca od razu wiedzieli, że dziecko nie żyje od dawna. Na jego ciele były liczne ślady brutalnego znęcania się nad 12-latkiem.

ojciec 12-latka zdjęcie ze strony Fakt.pl
12-latek zdjęcie ze strony Fakt.pl
Podczas gdy ojciec świetnie się bawił z nową rodziną na wyjeździe, jego skatowany syn umierał w męczarniach.

Śmierć chłopca wstrząsnęła wszystkimi

Biologiczna matka chłopca jest pogrążona w głębokiej rozpaczy. Jest wściekła, że były mąż zabił jej synka. Kobieta zeznała, że ojciec Noah i jego partnerka ciągle zmieniali miejsce zamieszkania. W ten sposób 33-latek odcinał matkę od syna, by się nie spotykali.

partnerka Godleskiego zdjęcie ze strony Fakt.pl
ojciec 12-latka zdjęcie ze strony Fakt.pl

Bolesne życie Noah

Już w 2020 roku na ojca i macochę chłopca wpłynęła skarga do opieki społecznej. Nauczyciel chłopca na Florydzie podejrzewał, że Noah jest ofiarą bestialskiej przemocy. Wcześniej podejrzenia również o przemoc wobec dziecka, pojawiły się w 2013 roku i w 2018 roku.

„Jestem wściekła, że system zawiódł go w wielu stanach” – mówi matka chłopca, cytowana przez telewizję WFTV 9 abc. „Jestem wściekła, że nikt nie pomyślał, że zostanie zabrany ze szkoły po zamknięciu sprawy DCF. Nie wiem, dlaczego nikt nie pomyślał, że powinni to zgłosić ponownie. System zawiódł go w każdej sytuacji, w której wołał o pomoc”-mówiła mama chłopca w wywiadzie z mediami.

Ciało 12-letniego Noah znaleziono zamknięte w pralni. Brutalny mord!
partnerka Godleskiego
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Obecnie Jason Godleski przebywa w więzieniu hrabstwa Brevard. Jego partnerka również przebywa w areszcie w Connecticut. Policja Palm Bay próbuje przyspieszyć jej ekstradycję na Florydę. Z ustaleń śledczych wynika, że chłopiec nie żył już w chwili, gdy jego rodzina wyjechała na wycieczkę. Wspólne dzieci oprawców w wieku 9, 3 i 2 lat zostały im odebrane i umieszczone pod opieką członka rodziny.

Źródła: USA: Brutalne morderstwo 12-latka. Policja aresztowała ojca i jego dziewczynę (fakt.pl)

Bił syna tak długo, aż nie miał siły płakać. Okropna zbrodnia – o2 – Serce Internetu

Skatował 12-letniego syna, zamknął go w pralni i wyjechał z nową rodziną. Dziecko zmarło – Super Express – wiadomości, polityka, sport (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Monika Wilgorska-Stanewicz. Tajemnicze zaginięcie 42-latki (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl