Blog
Zaginieni Przed Laty

Łódzka policja wciąż poszukuje mężczyzny podejrzanego o gwałt

Łódzka policja wciąż poszukuje mężczyzny podejrzanego o gwałt

Łódzka policja wciąż poszukuje mężczyzny podejrzanego o gwałt na nieletniej, do którego doszło w sierpniu 2019 roku. Publikujemy rysopis podejrzanego.

Łódzka policja

Kochani apelujemy o pomoc! Niestety pomimo upływu czasu wciąż nie udało się schwytać sprawcy gwałtu. Policjanci z Łodzi nadal prowadzą poszukiwania mężczyzny podejrzanego o gwałt na nieletniej dziewczynce, do którego doszło w sierpniu 2019 roku. Publikujemy rysopis sprawcy, być może ktoś zna tego mężczyznę…

Niestety od ponad dwóch lat sprawca napaści seksualnej pozostaje bezkarny. W związku z tym łódzcy policjanci proszą o pomoc każdego, kto może wnieść do sprawy z sierpnia 2019 roku nowe informacje.

Wiesz coś w tej sprawie? Widziałeś lub znasz sprawcę… Nie milcz! Przerwij koszmar dziewczynki, która została skrzywdzona. Dopóki sprawca jest na wolności, istnieje prawdopodobieństwo, że może kolejny raz posunąć się do gwałtu.

Łódzka policja wciąż poszukuje mężczyzny podejrzanego o gwałt
Poszukiwany mężczyzna
zdjęcie ze strony goniec

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują 30-latka. Mężczyzna jest średniej budowy ciała.

Policja apeluje o pomoc

Opublikowano rysopis: około 185 cm wzrostu, regularny kontur twarzy, ciemne, kręcone włosy częściowo przykryte kapturem, oczy jasne, na twarzy kilkudniowy zarost. Ubrany w: czarną bluzę i szare spodnie dresowe.

Osoby, które wiedzą coś w tej sprawie, proszone są o kontakt z WDŚ KMP w Łodzi. Kontaktować można się pod nr. telefonu 47 841 48 35, 47 841 12 00 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub całodobowo z dyżurnym jednostki dostępnym pod numerem tel. 47 841 22 50. Dzwonić można również na numer alarmowy 112.

W tej sprawie można kontaktować się również z nami… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Źródło: Wirtualna Polska – Wszystko co ważne – www.wp.pl

Łódzka policja szuka podejrzanego o gwałt na nieletniej od sierpnia 2019 roku (goniec.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Monitoring uchwycił ostatnie chwile 12-latka, zanim został zabity. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl