Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Wojciech Białek?

Wojciech Białek Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Wojciecha Białka. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Nie był sam

Wojciech Białek zaginął 10 lat temu, dokładnie 1 października 2011 roku, w miejscowości Wola Baranowska. Dzień przed zaginięciem, Pan Wojciech miał spędzać czas w jednym z domów w tarnobrzeskim osiedlu rolniczym Nagnajów, z dwoma znajomymi. Źródła mówią, że cała trójka piła alkohol, a później zasnęła. Gdy mężczyźni obudzili się rano, Pana Wojciecha już nie było. Do dnia dzisiejszego nie powrócił do domu ani nie skontaktował się z bliskimi.

Wojciech Białek

Jako że policja zakładała również “najgorsze”, sprawdzono dokładnie tereny nad Wisłą w Tarnobrzegu, gdzie Pan Wojciech mógł być widziany po raz ostatni (tego nigdy nie potwierdzono), jednak bezskutecznie. Do dziś nie natrafiono na żaden ślad, który mógłby pomóc w rozwikłaniu tej sprawy.

Rysopis

Wojciech Białek w momencie zaginięcia miał 23 lata, wzrost około 175 cm, wagę około 70 kg, twarz pociągłą, oczy brązowe, włosy krótkie ciemny blond. Z tyłu głowy zaginiony posiada bliznę o długości około trzech centymetrów.

Wojciech Białek
Zaginiony Wojciech Białek

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w popielatą bluzę z kapturem, niebiesko-białą koszulę w kratę z długim rękawem, niebieskie spodnie dżinsy i czarne sportowe buty adidasy z żółtym paskiem. Mężczyzna miał przy sobie czarny plecak.

Kontakt

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, znające miejsce pobytu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój 234, tel. 015 851 3416, 015 851 3330 lub telefon alarmowy 997.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://podkarpacka.policja.gov.pl/

https://nowiny24.pl/

https://echodnia.eu/podkarpackie/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl