Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Maria Kusiak?

Maria Kusiak Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Marii Kusiak. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Wyjazd do Włoch

Maria Kusiak wyjechała do Włoch w 2006 roku. Miała pracować jako opiekunka, w miejscowości Trieste. Z dostępnych informacji wynika, że pod koniec 2006 roku zamieszkała w Domu Pomocy Społecznej San Martino al Campo, w wymienionym wyżej mieście. Okazuje się również, że pod koniec 2007 roku, widziano ją w miejscowości Udine. Miała przebywać w towarzystwie osób rumuńskiego pochodzenia. Tam też zostały znalezione jej rzeczy osobiste oraz dokumenty, które zostały przekazane do księdza w miejscowym kościele.

Ostatni kontakt z Panią Marią był właśnie pod koniec 2007 roku.

Rysopis

Maria Kusiak
Zaginiona Maria Kusiak

Pani Maria Kusiak miała około 166 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i rude, długie, kręcone włosy. Na podbródku miała widoczną bliznę. Widoczne były również ubytki w jej uzębieniu.

Kontakt

Wszelkie informacje o zaginionej prosimy zgłaszać do LU KPP Tomaszów Lubelski Wydział Kryminalny, 22-600 Tomaszów Lubelskiul. Żeromskiego 4
telefon: (084) 66 48 210, email: dyzurni.kpptomaszowlubelski@lu.policja.gov.pl.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/posts/1249919585215149/

Dziękujemy, że przeczytałeśa/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl