Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginięcie Gabby Petito. Czy jej narzeczony ją skrzywdził?

2 lipca, popularna blogerka, Gabby Petito wyruszyła w podróż po Stanach Zjednoczonych wraz ze swoim narzeczonym Brianem Laundrie. Choć Laundrine powrócił do domu, po dziewczynie nie ma śladu. Czy mężczyzna ma coś wspólnego ze zniknięciem swojej narzeczonej? Sprawę komplikuje nagranie z interwencji, które opublikowała policja…

Tajemnicze zaginięcie

Kilka miesięcy temu, para wybrała się w podróż po Stanach Zjednoczonych. Gabby przez cały czas regularnie kontaktowała się z rodziną – ostatni telefon do matki wykonała 23 lub 24 sierpnia. Później natomiast przestała odpisywać na wiadomości od najbliższych. Co więcej, policja podejrzewa, że Petito nie jest autorką ostatniej wiadomości wysłanej z jej telefonu. Nie wiadomo jeszcze, jaką treść miał wspomniany SMS.

Gabby Petito
Zaginiona Gabby Petito

1 września Brian Laundrie powrócił do domu sam, bez swojej narzeczonej. Twierdził, że rozdzielili się po poważnej kłótni i nie wie, gdzie dokładnie jest Gabby. Gdy sprawa zaczęła nabierać tempa, 23-latek wynajął prawnika, jednak nadal nie chce rozmawiać z policją.

Location of Brian Laundrie, boyfriend of missing 22-year-old Gabby Petito, now unknown, family says - ABC News

Rodzice Gabby błagają o jakiekolwiek informacje na jej temat. Napisali nawet list do do Briana i jego rodziców z prośbą o pomoc…

Treść listu

Christopher i Roberta Laundrie,

Piszemy ten list z prośbą o pomoc w odnalezieniu naszej pięknej córki. Rozumiemy, że przechodzicie przez trudny okres i instynktownie bronicie swojego syna. Prosimy, abyście postawili się w naszej sytuacji. Nie możemy jeść ani pić, nasze życie się rozpada.

Wierzymy, że znacie miejsce, w którym Brian zostawił Gabby – błagamy, abyście nam je wskazali. Nie rozumiemy, jak możecie pozwalać nam tak cierpieć, przecież również jesteście rodzicami.

Gabby mieszkała z Wami przez ponad rok. Miała zostać Waszą synową. Jak możecie ukrywać to, gdzie jest? Byliście oboje w domu Jima i Nichole, byliście tak szczęśliwi, że Brian i Gabby zaręczyli się i planowali spędzić razem życie. Proszę, jeśli Wam lub Waszej rodzinie pozostało trochę przyzwoitości, poinformujcie nas, gdzie znajduje się Gabby. Powiedzcie nam chociaż czy szukamy we właściwym miejscu.

Chcemy tylko, żeby Gabby wróciła do domu. Pomóż nam.

Jim Schmidt
Nichole Schmidt
Joe Petito
Tara Petito

Interwencja policji

Kilka dni temu, policja zdecydowała się opublikować nagranie z interwencji, w której uczestniczyli Gabby i Brian. Para pokłóciła się, niewykluczone też, że doszło między nimi do szarpaniny bo na twarzy 23-latka zauważono liczne zadrapania. Całe zajście miało miejsce 12 sierpnia – policyjne kamery zarejestrowały wzburzoną Gabby Petito, która tłumaczy, że między nią, a jej narzeczonym doszło do sprzeczki. 22-latka powiedziała, że była ona spowodowana stresem związanym z jej aktywnością w Internecie. Okazało się, że Brian uniemożliwił jej wejście do samochodu “do czasu, aż się uspokoi”.

Policja nie miała podstaw do jakiejkolwiek reakcji – jedynie poleciła parze rozstać się na jeden dzień.

Nagranie jest dostępne w Internecie.

Zarzuty

Na ten moment Brian Laundrie nie usłyszał żadnych zarzutów. Najnowsze źródła mówią, że mężczyzna uciekł – nie widziano go od minionego wtorku. Czy to oznacza, że ma coś wspólnego ze zniknięciem swojej narzeczonej i boi się odpowiedzialności? Sprawa jest w toku…

Gabby Petito
Brain Laundrie

Gabby ma status osoby zaginionej – policja aktywnie jej szuka.

Zdjęcie

Źródło

https://abc7.com/

https://wiadomosci.gazeta.pl/

https://www.wprost.pl/

https://tvn24.pl/6

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl