Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Arkadiusz Tobias?

Arkadiusz Tobias Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w Internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Arkadiusza Tobiasa. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Daleka podróż

Ze szczątkowych informacji znalezionych w Internecie wynika, że Arkadiusz Tobias zaginął 6 lutego 2004 roku, na terenie Nicei, we Francji. Mężczyzna miał wówczas 31 lat.

Jak się okazuje, przed wyjazdem mężczyzna mieszkał w Koszalinie.

Rysopis

Arkadiusz Tobias urodził się w 1972 roku. W chwili zaginięcia miał 190 cm wzrostu, włosy dłuższe, w kolorze ciemnego blondu, oczy niebieskie. Na twarzy miał widoczne blizny po trądziku, charakterystyczny pieprzyk koło lewego oka i blizny po ranach ciętych na przedramieniu.

Arkadiusz Tobias
Zaginiony Arkadiusz Tobias

Niestety nie wiemy, w co mógł być ubrany tego dnia.

Kontakt

Sprawę tego zaginięcia prowadzi PO KMP Kalisz, 62-800 Kalisz, ul. Jasna 1, telefon: (062) 7655240, (062) 7655193, email: miroslaw.balcer@po.policja.gov.pl, dyzurny.kalisz@po.policja.gov.pl.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl