Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Henryk Abłomiejko?

Henryk Abłomiejko Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w Internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Henryka Abłomiejko. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

W nieznanym kierunku

Pan Henryk Abłomiejko mieszkał w Uradzie, przy ul. Szosowej 20 (gm. Cybinka). 29 grudnia 2012 roku, około godziny 15.45 wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis

Mężczyzna miał wtedy 64 lata, 173 cm wzrostu, siwe włosy (z zakolami), duże, lekko odstające uszy, twarz owalną, wąsy; szare oczy, nos prosty, grubo zakończony, braki w uzębieniu,  szczupłej budowy ciała.

Henryk Abłomiejko
Zaginiony Henryk Abłomiejko

Ubrany był w kremowo- żółtą kurtkę, brązowa koło szyi, z boku dwie brązowe klamry; ciemne spodnie; buty czarne gumo-filce; granatową czapkę z daszkiem; beżowy golf.

Kontakt

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego prosimy przekazać pod następujące numery telefonów: Komenda Powiatowa Policji w Słubicach 095 759 28 11, 095 759 28 56 lub 997.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://lubuska.policja.gov.pl/

https://zaginieni.policja.pl/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-pawel-wiktorko/

https://zaginieniprzedlaty.com/zaginieni/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-bogdan-barcikowski/

 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl