Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Paweł Wiktorko?

Paweł Wiktorko  Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w Internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Pawła Wiktorko. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Wizyta u babci

Paweł Wiktorko był studentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. 10 października 2000 roku odwiedził swoją babcię, która mieszkała przy ul. Wyzwolenia w Olsztynie. Około godziny 11:00 powiedział jej, że zamierza iść do domu. Mieszkał niedaleko, przy ul. Hanowskiego. Niestety na miejsce nie dotarł, ślad po 20-latku zaginął…

Choć w sprawę zaginięcia młodego mężczyzny zaangażowali się jasnowidze, numerolodzy oraz oczywiście policja, po dziś dzień nie wiadomo, co stało się feralnego dnia.

Rysopis

W chwili zaginięcia, Paweł Wiktorko miał około 180 cm wzrostu, ważył 80 kg, miał długie, ciemne włosy uczesane “z przedziałkiem”, oczy zielone. Znakiem szczególnym zaginionego jest częściowa utrata słuchu – nosił aparat słuchowy. Dziś, jeżeli mężczyzna żyje, ma 41 lat.

Paweł Wiktorko
Zaginiony Paweł Wiktorko

W linku policyjnym brakuje informacji o tym, w co ubrany był Paweł tego dnia.

Kontakt

Sprawę prowadzi Komenda Miejska Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, tel. (89) 522 34 24, e-mail: dyzurny.kmpolsztyn@warminsko-mazurska.policja.gov.pl.
Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://www.facebook.com/

http://poszukiwanieosob.eu/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl