Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Bogdan Barcikowski?

Bogdan Barcikowski Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w Internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Bogdana Barcikowskiego. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Ostatni ślad w Olsztynie

Bogdan Barcikowski mieszkał w Olsztynie i właśnie tam widziano go po raz ostatni. Mężczyzna zaginął 15 marca 2004 roku w nieznanych okolicznościach. Miał 30 lat.

Rysopis

Pan Bogdan miał 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, oczy niebieskie, włosy krótkie, ciemne, najczęściej uczesane “do góry”. Dziś, jeżeli żyje, ma 47 lat.

Bogdan Barcikowski
Zaginiony Bogdan Barcikowski

W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kołnierzem z materiału, czarne spodnie, brązową koszulę, szary sweter ze wzorem, czarne kalesony, podkoszulek “zgniła” zieleń, buty czarne za kostkę wiązane, opaskę na głowę, skórzane rękawice.

Kontakt

Sprawę tego zaginięcia prowadzi OL KMP Olsztyn Wydział dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, 10-521 Olsztyn, ul. Partyzantów 6/8, telefon: (089) 522 52 97, email: dyzurnykwp@warminsko-mazurska.policja.gov.pl.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl