Blog
Zaginieni Przed Laty

Tomasz Wojner zaginął w 2020 roku. Miał wtedy 47 lat

Tomasz Wojner zaginął w 2020 roku. Miał wtedy 47-lat

Tomasz Wojner zaginął 22 czerwca 2020 roku. Zaginiony 47-letni mężczyzna wyszedł tamtego dnia z domu i miał się udać do pracy w Skawinie. Od tamtej pory jego losy wciąż są nieznane.

Tomasz Wojner

Kochani dzisiaj powracamy do zaginięcia Tomasza Wojner z 2020 roku z nadzieją, że może tym razem pojawią się nowe informacje w tej sprawie.

Tomasz 22 czerwca 2020 roku wyszedł z domu i miał się udać do pracy w Skawinie. Do pracy jednak nie dotarł, jak również nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Zaginiony ostatni raz widziany był w Krakowie przy ul. Jabłonkowskiej, jednak od tamtej pory jego losy są nieznane…

Tomasz Wojner zaginął w 2020 roku. Miał wtedy 47-lat
Tomasz Wojner

Rysopis zaginionego:

Tomasz ma 170 cm wzrostu, oczy niebieskie, włosy krótkie, koloru ciemny blond, nos prosty, duży, jest szczupłej budowy ciała.

Znaki szczególne: okrągłe zgrubienie na lewym policzku w kolorze skóry.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę typu softshell, spodnie typu wojskowego w kolorze zielonym, obuwie w ciemnym kolorze, na twarzy mężczyzna miał maseczkę koloru czarnego. Zaginiony miał ze sobą szary plecak.

Kochani, chociaż czas płynie szybko, bliscy nie tracą nadziei, że Tomasz wróci do nich cały i zdrowy. Pomóżmy im, udostępniając dalej apel.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o zaginionym, skontaktuj się z Komisariatem Policji IV w Krakowie pod nr tel. 47 83 52 913, 47 83 51 234 lub 112. Można również kontaktować się w tej sprawie z nami… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

Źródło:Kraków, zaginął 47-letni Tomasz Wojnar – Komunikaty – Policja Małopolska

Kraków: Zaginął 47-letni Tomasz Wojnar (radiokrakow.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl