Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia. Gdzie jest Agnieszka Iwko?

Agnieszka Iwko Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Agnieszka Iwko. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Odwiedziny

Agnieszka Iwko jest mieszkanką miejscowości Pławnice w gm. Kamień. 24 stycznia 2015 roku, odwiedziła swojego znajomego, który mieszkał w sąsiedztwie. Około godziny 22:00 Pani Agnieszka powiedziała, że wraca do domu. Na miejsce niestety nigdy nie dotarła. Jej mąż próbował się z nią skontaktować następnego ranka, jednak jej telefon pozostawał nieaktywny. Powiadomił więc policję.

Kobieta nigdy nie powróciła do domu, nie skontaktowała się również z bliskimi. W domu czeka na nią dwóch synów.

Rysopis

Pani Agnieszka Iwko, w chwili zaginięcia była średniej budowy ciała. Miała długie, proste włosy koloru czarnego, oczy brązowe, twarz owalną, nos średni prosty, uszy normalne, uzębienie pełne.

Agnieszka Iwko
Zaginiona Agnieszka Iwko

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę zimową pikowaną koloru czerwonego długości do bioder, spodnie jeans koloru granatowego, zimową czapkę koloru jasnoszarego wykonaną z lisa, buty kozaki długości do kolan koloru czarnego.

Kontakt

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 997/112.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://www.nowytydzien.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl