Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Adam Uglik?

Adam Uglik Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Adama Uglika. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Mało informacji

Adam Uglik zaginął 31 października 2000 roku, na terenie Warszawy. Miał wtedy 22 lata. Nie są nam znane dokładnie okoliczności jego zaginięcia…

Adam Uglik
Zaginiony Adam Uglik

Rysopis

Adam Uglik miał 171-175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, bardzo szczupłą twarz, jasne oczy, włosy blond. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe (brak informacji co do koloru).

Kontakt

Wszelkie informacje o zaginionym prosimy kierować do WA KRP Warszawa VII Wydział Kryminalny (KSP), 04-007 Warszawa, ul.Grenadierów 73/75
telefon: (0-22) 810-60-63, email: krp7warszawa@policja.waw.pl.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

http://www.ktokolwiekwidzial.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś cały artykuł. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl