Blog
Zaginieni Przed Laty

Kolejna próba porwania, tym razem 7-letniego dziecka z placu zabaw

Kolejna próba porwania tym razem 7-letniego dziecka z placu zabaw

Kolejna próba porwania dziecka. Tym razem ofiarą miało paść 7-letnie dziecko. Chłopczyk w tym czasie był na placu zabaw. Zdarzenie miało miejsce 27 maja 2021 roku w Libiążu w Małopolsce.

Próba porwania

Próba porwania 7-letniego chłopca miała miejsce 27 maja 2021 roku na placu zabaw w Libiążu. Chłopca uratowały bawiące się tam dzieci. Ich szybka reakcja i odwaga bez wątpienia, uratowały chłopcu życie. Dziewczynka, która przebywała na tym samym placu zabaw, natychmiast zaalarmowała swojego ojca o całym zdarzeniu. Mężczyzna bardzo szybko ruszył w kierunku placu zabaw następnie, zatrzymał przebywającego tam napastnika.

Zatrzymanie porywacza

Próba porwania tym razem zakończyła się z pomocą osób postronnych. Ojciec dziewczynki po zatrzymaniu mężczyzny, który usiłował porwać chłopca, zadzwonił na 112. Policja pojawiła się na miejscu bardzo szybko. Okazało się, że 65-latek był nietrzeźwy. Noc spędził w pomieszczeniach dla zatrzymanych Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Następnego dnia usłyszał zarzut usiłowania uprowadzenia małoletniego.

 

Policja ustaliła, że tego samego dnia, lecz chwilę wcześniej 65-latek pojawił się na placu zabaw. Mężczyzna wykrzykiwał głośno do dzieci, że je „kocha”, a po chwili, że je „nienawidzi”. Bardzo szybko chwycił 7-letniego chłopca i siłą próbował go zaciągnąć za pobliski blok. Reakcja bawiących się tam dzieci była bardzo zaskakująca. Nie spanikowały, ruszyły na pomoc chłopcu. Dzieci wspólnymi siłami zdołały oswobodzić 7-latka. W takiej chwili można mówić o ich bohaterskiej odwadze.

Kolejna próba porwania tym razem 7-letniego dziecka z placu zabaw
Fot. Zatrzymanie 65-latka

 

Kara

W piątek sąd aresztował 65-latka wstępnie na 3 miesiące. Grozi mu 5 lat więzienia. Policjanci ustalili też, że przed tym, jak próbował uprowadzić dziecko, na tym samym placu zabaw miało dojść do podobnej sytuacji. Kilkuletnia dziewczynka miała być ciągnięta i szarpana przez natarczywego agresora.

Policja apeluje do rodziców, aby rozpytali swoje dzieci na powyższą okoliczność.

– „W przypadku pozyskania jakichkolwiek informacji na temat tego zdarzenia prosimy o skontaktowanie się – zwłaszcza rodziców poszkodowanej małoletniej – z Komisariatem Policji w Libiążu – tel.  47 83 24 350” – czytamy na stronie Małopolskiej Policji.

 

Źródło:Co się dzieje?! Kolejna próba porwania dziecka z placu zabaw. Policja apeluje. (twojenowinki.pl)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl