Blog
Zaginieni Przed Laty

Szczury zjadały dziecko żywcem. Rodzice niczego nie zauważyli

Szczury zjadały dziecko żywcem. Rodzice sześciomiesięczne chłopca twierdzą, że niczego nie zauważyli. Jak to możliwe?

Szczury zjadały dziecko żywcem

W jednym z domów w miejscowości Evansville w amerykańskim stanie Indiana rozegrały się potworne sceny. Sześciomiesięczny chłopczyk był żywcem zjadany przez szczury.

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że rodzice twierdzą, że niczego nie zauważyli. Chłopiec w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala gdzie konieczne były amputacje.

 

Sprawa trafiła na policję 22 września 2023 roku po tym jak na komisariat zadzwonił 31-letni ojciec chłopca- David Schonabaum. Mężczyzna powiedział, że jego synek jest cały we krwi, nie ma palców i chyba nie żyje.  Funkcjonariusze policji natychmiast udali się pod wskazany adres. Kiedy policjanci przybyli na miejsce w jednym z pokoi znaleźli ledwie żywego chłopca, który był otoczony szczurami. Gryzonie żywcem zjadały dziecko…

Rodzice twierdzą, że niczego nie zauważyli. Jak to możliwe? Przerażający płacz dziecka było słychać w całym domu… Dziwne, że nikt nic nie słyszał!

Rodzina

Razem z sześciomiesięcznym chłopcem i jego ojcem mieszkała też 28-letnia Angel będąca jego matką a także 25-letnia ciotka Delania Thurman oraz czworo starszych dzieci.
ojciec
matka chłopca
Już na pierwszy rzut oka było widać, że w domu panowały tragiczne warunki. Panował bałagan, wszędzie znajdowały się resztki jedzenia i śmieci. Podłoga była pokryta odchodami myszy i szczurów, których w całym domu było mnóstwo.
Szczury z łatwością dostały się do łóżeczka niemowlęcia. Według lekarza na ciele dziecka było ponad pięćdziesiąt ran, między innymi na czole, policzku, nosie, udzie, stopach i palcach. Palce w zasadzie były obgryzione do kości – na prawej dłoni nie został ani jeden cały.

 

Zdjęcie z Indiana baby is released from hospital after being bitten by RATS 50 times, with infant losing so much blood he almost died | Daily Mail Online

 

Chłopczyk natychmiast trafił do szpitala gdzie lekarze stoczyli walkę o jego życie. Konieczna była transfuzja krwi oraz amputacje kilku palców. Obecnie chłopczyk został już wypisany ze szpitala i trafił do rodziny zastępczej, podobnie jak czworo starszych dzieci.
Rodzice i ciotka maluchów zostali aresztowani i usłyszeli już zarzuty zaniedbanie dziecka znajdującego się pod ich opieką i naruszenie jego praw. Ustalono, że tą rodziną już wcześniej interesowała się opieka społeczna z powodu warunków panujących w domu. Opieka społeczna szybko odpuściła twierdząc, że warunki w domu się bardzo poprawiły.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl