Blog
Zaginieni Przed Laty

Katie Piper oblana kwasem z zemsty

Katie Piper rozstała się ze swoim narzeczonym w 2008 roku. Powodem tego była brutalna przemoc, jakiej się wobec niej dopuszczał. Nawet po rozstaniu, modelka nie mogła odetchnąć z ulgą – nadal była nachodzona i niepokojona telefonami.

Straszny plan

Katie Piper długo tkwiła w toksycznym związku – mężczyzna z którym była znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Gdy doszło do gwałtu podczas wspólnego pobytu w hotelu, modelka postanowiła zerwać z nim wszelkie kontakty. Ten jednak nie dał za wygraną…

Katie Piper
Katie przed atakiem

Były partner Katie poprosił ją, żeby odczytała maila w którym chciał się z nią ostatecznie pożegnać. Dziewczyna zgodziła się. Nie przypuszczała jednak, że jest to część pewnego planu. Żeby przeczytać wiadomość, dziewczyna musiała wybrać się do kafejki internetowej. Tak też stało się feralnego dnia.

Atak

W drodze do kafejki, młoda kobieta została zaatakowana przez nieznanego sprawcę. Mężczyzna oblał kwasem siarkowym jej twarz, szyję, klatkę piersiową i ręce. Obrażenia były bardzo poważne – młoda kobieta straciła nawet wzrok w jednym oku. W szpitalu podjęto wszystkie możliwe działania ratujące życie i zdrowie Katie, jednak rany były bardzo głębokie i poważne – utrudniały normalne funkcjonowanie.

Katie Piper
Modelka tuż po napadzie

Katie była w bardzo złym stanie – poprosiła swoich rodziców, by odebrali jej życie.

Śledztwo wykazało, że sprawcą napadu był Stefan Sylvestre wynajęty przez byłego narzeczonego modelki.

Rekonwalescencja

Katie Piper przeszła wiele skomplikowanych operacji – przeszczepiono jej skórę i próbowano zrekonstruować twarz. Szacuje się, że w listopadzie 2020 roku modelka przeszła 400. operację.

Katie Piper - galeria, zdjęcie 29

Młoda kobieta nie przypuszczała, że wróci do życia sprzed napadu. Bała się mężczyzn oraz reakcji otoczenia na jej wygląd. Wszystko zmieniło się, gdy w 2009 roku założyła organizację charytatywną wspierającą ludzi z takimi problemami, jak jej.

Dziś mówi wprost o tym, co stało się w 2008 roku. Nie wstydzi się swojego wyglądu.

Wyrok

Były narzeczony Katie, Danny Lynch usłyszał wyrok podwójnego dożywocia. Sylvestra natomiast zwolniono z więzienia po zaledwie 6 latach – sąd uznał, że jest on gotów wrócić do społeczeństwa.

Źródło

https://plejada.pl/newsy/

https://party.pl/newsy/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/james-brock-i-kwas-solny-historia-jednego-zdjecia-cz-8/

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl