Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciała noworodków znalezione w piwnicy domu

Ciała noworodków znaleziono w piwnicy jednego z domów. Do makabrycznego odkrycia doszło w gm. Stara Kiszewa! Dzieci prawdopodobnie była trójka. Na miejscu pracują policjanci i prokuratura.

Ciała noworodków

Ostatnie wydarzenia w gm. Stara Kiszewa wstrząsnęły mieszkańcami wsi Czerniki. 15 września 2023 roku w jednym z domów w piwnicy znaleziono ciała martwych noworodków. Z informacji podanych przez media wynika, że dzieci prawdopodobnie była trójka. Nie ma całkowitej pewności co do tego ile ciał tak naprawdę znaleziono.

Na miejscy pracują policjanci i prokuratura. Mają na celu ustalenie jak doszło do do śmierci tych dzieci. Zarówno mieszkańcy jak i mundurowi nie chcą na razie wypowiadać się na ten temat. O rodzinie, której dotyczy sprawa, krążyło wiele plotek. Czy już wcześniej działo się tam coś niepokojącego?

Wiadomo, że jedna z mieszkających tam kobiet była widywana w ciąży kilka razy, jednak po dzieciach nie było śladu.
Jeszcze nie wiadomo jakiej płci były dzieci, ani jak doszło do ich śmierci. Kluczowa w tej sprawie będzie sekcja zwłok. Dzięki niej będzie można stwierdzić, czy dzieci rodziły się już martwe, czy też zostały zamordowane tuż po porodzie. W związku z makabrycznym odkryciem zatrzymano już dwie osoby. Są to 54-letni ojciec noworodków oraz 20-letnia matka. Jak się okazuje 20-latka jest córką 54-letniego mężczyzny.
Do ostatniego porodu doszło prawdopodobnie trzy tygodnie temu.

Informator “Faktu” mówi, że o tej rodzinie było głośno już od dawna. Zatrzymany mężczyzna samotnie wychowywał dwanaścioro dzieci. Jego żona zmarła kilka lat temu. “Ludzie mówią, że dochodziło tam do strasznych rzeczy. Mężczyzna miał współżyć ze swoimi córkami. Najpierw ze starszą, a później z młodszą” – pisze “Fakt”.

Sprawa ujrzała światło dzienne, gdy 21-latka odbywała praktyki w lokalnym sklepie. Ludzie zauważyli, że jest w ciąży. Gdy brzuch zniknął, a dziecka nie było, powiadomili policję.

 Śledztwo jest prowadzone w kierunku zabójstwa.

Źródło:Ciała noworodków znalezione w piwnicy domu w gm. Stara Kiszewa! Na miejscu pracuje policja i prokuratura | Dziennik Bałtycki (dziennikbaltycki.pl)

Zwłoki dziecka znalezione w piwnicy. Policja zatrzymała dwie osoby! Ta sprawa jest wyjatkowo bulwersująca! (msn.com).

Zwłoki noworodków we wsi Czerniki. “Fakt”: ojciec miał współżyć ze swoimi córkami (msn.com)

Pomorskie: zwłoki dziecka zakopane w piwnicy; policja wyjaśnia sprawę (msn.com)

Ciała noworodków znalezione w piwnicy domu w gm. Stara Kiszewa! Na miejscu pracuje policja i prokuratura | Wejherowo Nasze Miasto

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl