Blog
Zaginieni Przed Laty

Jarosław Bartos zaginął w 1998 roku. Losy mężczyzny wciąż są nieznane

Jarosław Bartos zaginął w 1998 roku. Wciąż losy mężczyzny są nieznane
Jarosław Dariusz Bartos zaginął 7 stycznia 1998 roku. Wciąż losy mężczyzny są nieznane. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem uda nam się dowiedzieć czegoś więcej.

Jarosław Bartos

Jarosław Dariusz Bartos urodził się 14.04.1963 roku w Swobnicy gm. Banie. Syn Jana i Bronisławy Bartos. Mężczyzna ostatnio zamieszkiwał przy ul. Krasińskiego w Gryfinie, woj. zachodniopomorskie. Jarosław 7 stycznia 1998 roku około godziny 16:00 kierując samochodem osobowym, spowodował kolizję we wsi Żabnica gm. Gryfino. Mężczyzna wtedy podróżował z dwiema innymi osobami. Na miejsce zdarzenia zostało wezwane pogotowie i policja. Dwóch pasażerów pozostało na miejscu, natomiast kierowca Jarosław Bartos oddalił się w stronę miejscowości Dębce, gdzie jest bardzo trudny i podmokły teren. Nikt nie próbował go wtedy zatrzymać.

Jarosław Bartos zaginął w 1998 roku. Wciąż losy mężczyzny są nieznane
Jarosław Bartos

Stan samochodu, którym kierował zaginiony, wskazywał na to, że mężczyzna odniósł dość poważne obrażenia, ponieważ kierownica była pęknięta, siedzenie kierowcy było złamane pod naciskiem pasażera siedzącego z tyłu.

Świadkowie

Świadkowie wypadku widzieli, że zaginiony oddalił się pieszo i miał rozcięty lewy łuk brwiowy, trzymał się także za brzuch. Zachowywał się tak, jakby był w szoku. Poszukiwania mężczyzny były podjęte w 2,5 godziny od zdarzenia. Po otrzymaniu informacji, że mężczyzna oddalił się z miejsca wypadku, żona wraz ze znajomymi udała się na poszukiwania, które nie przyniosły żadnego efektu. Około godziny 22:00 kobieta udała się na komisariat, gdzie policjant stwierdził, że Jarosława Bartosa zabrała z aresztu jego córka. Istotne w tej sprawie jest to, że było to niemożliwe, ponieważ jego córka miała zaledwie 13 lat. A więc dlaczego policja tak powiedziała? Jaka jest prawda? Bez wątpienia te pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi.

Jarosław Bartos zaginął w 1998 roku. Wciąż losy mężczyzny są nieznane
Jarosława Bartos

Działania śledczych

Mężczyzna został uznany za zmarłego. Wpływ na tę decyzję miało w dużej mierze miejsce, w którym doszło do wypadku i teren, w kierunku, którego zaginiony się udał (teren podmokły, trzęsawiska). Nigdy jednak nie odnaleziono jego ciała. Żonie zaginionego odmówiono włączenia próbek DNA do bazy danych i porównania z próbkami pobranymi od NN, bo Jarosław Bartos formalnie widniał jako zmarły. Nieważne, że ciała nie odnaleziono. Żona zaginionego Jarosława Bartosa chwytała się wszelkich możliwości, żeby odnaleźć męża.

Były plakaty, media, psy tropiące, jasnowidz Jackowski. Wszystko to nie przyniosło żadnego rezultatu. Mężczyzna w dniu zaginięcia nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Miał tylko klucze do domu i samochodu. Niewykluczone, że w wyniku wypadku mężczyzna stracił pamięć.

Jarosław Bartos zaginął w 1998 roku. Wciąż losy mężczyzny są nieznane
Jarosław Bartos
W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w biały podkoszulek na ramiączkach, bluzę z analiny w kolorze szarym typu półgolf, zapinaną pod szyją na krótki suwak, skórzaną kurtkę w kolorze brązowym, zapinaną na suwak, krótkie, czarne kozaki na suwak, brązowo-szary szalik w drobną pipetkę.

Rysopis

Jarosław Bartos ma ciemne włosy, brązowe oczy, wzrost ok. 170 cm. Znakiem szczególnym jest blizna na lewej łydce w kształcie elipsy, blizna po rozcięciu na górnej wardze, po prawej stronie. Mężczyzna ma lekką wadę wymowy, zapowietrzanie.
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek informacje na temat zaginionego Jarosława Dariusza Bartosa, bardzo prosimy o kontakt z nami lub pod numer 112.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl