Blog
Zaginieni Przed Laty

Jak wyglądałaby dziś Monika Kobyłka? Stworzono progresję wiekową

Monika Kobyłka O tym, jak zaginęła Monika Kobyłka pisaliśmy wielokrotnie, zarówno na naszej stronie na Facebooku jak i blogu. Mieszkanka Woli Gałeckiej jest poszukiwana po dziś dzień. Jakiś czas temu, na podstawie dokładnej analizy oraz zdjęć rodziny, sporządzono progresję wiekową przedstawiającą obecny wygląd zaginionej.

Okoliczności zaginięcia

Monika Kobyłka
Monika Kobyłka niedługo przed zaginięciem

Przypomnijmy, dziewczyna wyszła z domu w sobotę, 7 lipca 2012 roku. O tym fakcie, poinformowano policję następnego dnia. Ustalono, że ostatni raz była widziana przez sąsiada w dniu zaginięcia ok. godz. 23 w okolicy przystanku autobusowego. Odczytywała lub pisała SMS-a. Jeszcze o 23:09 napisała wiadomość do koleżanki. Po godz. 2 telefon przestał działać. W poszukiwania zaginionej włączyła się rodzina, policja, sąsiedzi, znajomi. Niestety nie udało się ustalić, co stało się z dziewczynką, nie natrafiono na żaden ślad, nie odnaleziono żadnej z jej rzeczy. Nie było żadnych innych świadków. Od razu w śledztwo włączyła się prokuratura. Później sprawę przekazano Wydziałowi Kryminalnemu Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Poddano analizie logowania telefonów. Kilka osób przebadano wariografem. Przeszukano łąki, pola, sprawdzono szamba, stodoły, opuszczone budynki – bez rezultatu.

Rysopis

Wtedy niespełna 15-letnia Monika Kobyłka była szczupłej budowy, miała168 cm wzrostu, ważyła ok. 50 kg, miała długie włosy koloru rudego i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia dziewczynka była ubrana w koszulkę koloru białego z czarnym napisem i czerwonym sercem z przodu, krótkie spodenki jeansowe koloru niebieskiego i beżowe buty z cekinami.

Progresja wiekowa

Monika Kobyłka
Monika Kobyłka – progresja wiekowa

We wrześniu 2014 roku śledztwo umorzono ze względu na niewykrycie sprawców. Ale Policja nie odłożyła sprawy na półkę – cały czas wykonuje odpowiednie czynności. Teraz na podstawie dokładnej analizy oraz zdjęć rodziny, specjaliści z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, zajmujący się progresją wiekową stworzyli aktualny portret Moniki uwzględniający upływ czasu.

Kontakt

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej mogą przekazywać je anonimowo w najbliższej jednostce Policji lub pod numerem alarmowym 112, a także pod nr tel. zaufania KWP zs. Radomiu – 0 800 191 902 czynny całą dobę. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://mazowiecka.policja.gov.pl/

https://zaginieniprzedlaty.com/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl