Blog
Zaginieni Przed Laty

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w 2005 roku

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w 2005 roku
Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła 17 grudnia 2005 roku. Wracamy do sprawy młodziutkiej Irminy, o której pisaliśmy w 2018 roku. Niestety do tej pory Irmina się nie odnalazła.

Irmina

17 grudnia 2005 roku w miejscowości Argos (miasto w Grecji, na Peloponezie) zaginęła 22-letnia Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu.

Irmina mieszkała w Grecji od 19 roku życia. Ostatni kontakt bliscy mieli z nią 17 grudnia 2005 roku, wówczas miała przyjechać do Polski na święta do mamy i siostry, u których przebywał też jej mąż. Wszyscy czekali na Irminę. Niestety nie wiemy, czym miała przyjechać do Polski.

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w 2005 roku
Irmina

Tajemnicze zaginiecie

20 grudnia 2005 roku zaniepokojeni bliscy zgłosili zaginięcie Irminy na Policję w Ząbkowicach Śląskich. Niestety nie mogli wcześniej zgłosić jej zaginięcia, ponieważ policja kazała im czekać 72 godziny. Oczywiście policja twierdziła, że 22-latka pewnie gdzieś zabalowała i za jakiś czas sama wróci. Policjant prowadzący sprawę umarł w międzyczasie, a rodzina nie dostała nawet do informacji, kto przejął poszukiwania.

Sprawa miała zostać przekazana do Interpolu, jednak na ich stronie z osobami zaginionymi nie ma Irminy.

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w 2005 roku
Zaginiona Irmina

Gdzie jest Irmina?

Zdjęcie zaginionej 22-latki opublikowała na stronie Itaka, był też kontakt z Ambasadą w Atenach, ale i oni nic nie pomogli. Rodzina została bez wsparcia. Siostra zaginionej dzięki sile facebooka dotarła do ludzi, którzy znali Irminę w Grecji. Powiedzieli, że są zaskoczeni, że zaginęła taki czas temu i że nigdy w Grecji nie widzieli żadnych informacji na temat jej zaginięcia. Powiedzieli również, że kontakt z dziewczyną nagle się urwał i to było dla nich bardzo dziwne.

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w 2005 roku
Irmina

Zaginięcie Irminy to jedna wielka zagadka, która bez wątpienia spędza sen z powiek całej rodzinie i rujnuje ich zdrowie. Oni już tracą nadzieję, ale z drugiej strony nie chcą się poddać i nie zrobią tego, dopóki się nie dowiedzą, co się stało.

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w 2005 roku
Zaginiona Irmina
Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu ma teraz 38 lat. Czy straciła pamięć i nie wie, kim jest? Od dziecka chorowała na epilepsję, ale udało się ją skutecznie wyciszyć farmakologicznie i od 17 roku życia nie miała ani jednego ataku. Z racji tego, że jest to choroba nieuleczalna, wystarczyłoby uderzenie w głowę lub upadek, aby ponownie ataki wróciły.

Rysopis:

Wzrost 175 cm, kolor oczu niebieskie, sylwetka średnia, włosy proste, ciemne. W okolicy pępka zaginiona ma kolczyk, a na łopatkach tatuaż, niestety nie wiemy, co przedstawiał.

Irmina

Drodzy Czytelnicy, pomóżmy Rodzinie odnaleźć zaginioną Irminę. Pomóżmy ustalić, co się z nią stało. Zwracamy się przede wszystkim do osób mieszkających w 2005 roku w Argos, jak i w Grecji. Zaginiona bywała również na Krecie w miejscowościach Chania i Rethymnon, mogła pojechać w każdy inny region tego pięknego kraju. Prosimy każdego, kto ma, choćby szczątkowe informacje o wiadomość do nas.

Zaginiona Irmina
Może dla Ciebie informacje, które masz, są mało ważne, ale mogą się okazać na wagę złota, sprawdzimy każdy trop. ZAGINIENI PRZED LATY GWARANTUJĄ ANONIMOWOŚĆ!!! Można również kontaktować się w celu przekazania informacji z Policją pod numerem alarmowym 112.

Źródło:GRYGALEWICZ IRMINA – Zaginieni – Zaginieni (policja.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl