BLOG

Nauczyciel zaciągnął uczennicę do szafy w szkolnej szatni i tam ją zgwałcił

Nauczyciel zaciągnął uczennicę do szafy w szkolnej szatni i tam ją zgwałcił. Daniel N. usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa wobec nieletniej uczennicy.

Nauczyciel zaciągnął do szafy uczennicę

Daniel Heath Norment został aresztowany i usłyszał już poważne zarzuty. 41-letni mężczyzna zaciągnął uczennicę do znajdującej się w szatni szafy i tam ją zgwałcił. W tym samym czasie, gdy dochodziło do gwałtu, w pomieszczeniu były inne osoby. 16-letka była uczennicą Middle School w Jupiter w stanie Florydy. Nauczyciel pracował w tej szkole od 6 lat jako trener koszykówki.

Feralnego dnia 41-letni nauczyciel napadł w szkolnej szatni 16-latkę. Tam znajdowała się szafa na tyle duża, że z łatwością można było tam umieścić kanapę. Właśnie ten fakt wykorzystał mężczyzna, planując napaść na 16-letnią uczennicę.

zdjęcie ze strony www.msn.com

Daniel Norment chwycił dziewczynę za rękę i siłą zaciągnął ją do szafy. Następnie zamknął drzwi od środka i bestialsko zgwałcił nastolatkę. Kiedy uczennica była gwałcona, do szatni weszli nieświadomi niczego uczniowie, którzy przebierali się po zajęciach wychowania fizycznego.

MASZ MILCZEĆ!

41-letni gwałciciel kazał dziewczynie po wszystkim milczeć i nikomu nie wspominać o całym zajściu. Już jakiś czas wcześniej Daniel Norment próbował uwieść 16-letnią uczennicę. Mężczyzna powtarzał jej, że jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. Nauczyciel również przekupywał dziewczynę dobrymi ocenami, stawianymi, nawet gdy nie pracowała na zajęciach. Daniel Norment usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa seksualnego.

Nauczyciel zaciągnął uczennicę do szafy w szkolnej szatki i tam ją zgwałcił
zdjęcie ze strony www.msn.com

Sąd zakazał 41-latkowi kontaktowania się z osobami poniżej 18. roku życia oraz zbliżania się do nieruchomości wchodzących w skład okręgu szkolnego hrabstwa Palm Beach.

Źródło: Nauczyciel wykorzystał uczennicę. Zaciągnął ją do szafy w szkolnej szatni (msn.com)

Nauczyciel wykorzystał uczennicę. Zaciągnął ją do szafy w szkolnej szatni – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl