Blog
Zaginieni Przed Laty

Henryk Sroka tajemnicze zaginiecie-60 latek przepadł bez śladu

Henryk Sroka tajemnicze zaginiecie-60 latek przepadł bez śladu
Henryk Sroka przepadł bez śladu.  Żona zaginionego po raz ostatni widziała swojego męża 2 grudnia 2017 roku, gdy tuż przed godziną 11:00 wychodził na spacer z ich mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Sosnowcu- nieopodal centrum handlowego Plaza. Z pewnością pojawił się w tamtej okolicy, ponieważ było go widać na nagraniu z kamer monitoringu.

Mężczyzna przepadł bez śladu

Przypominamy Wam o sprawie, która wciąż pozostaje nie rozwiązana.
Minęły już 4 lata od tajemniczego zaginięcia Pana Henryka Sroki, mieszkańca Sosnowca. Niestety, mężczyzny do tej pory nie odnaleziono. Co więcej,  nie zgłosiła się żadna osoba posiadająca jakiekolwiek informacje w tej sprawie.
Mężczyzna w dniu zaginięcia miał 60 lat. Był mieszkańcem Sosnowca. Zaginiony mieszkał ze swoją żoną w jednym z bloków, blisko centrum miasta. Zgodne i kochające się małżeństwo zostało rozdzielone przez okrutny i złośliwy los. Pan Henryk był po przebytym udarze miał niesprawną lewą rękę. Z tego samego powodu cierpiał też na niedowład lewej nogi. Zaginiony nie miewał zaników pamięci.

Zaginięcie

2 grudnia 2017 roku Henryk Sroka udał się na spacer. Mężczyzna próbował w ten sposób poprawić swoją kondycję. Nikt nie spodziewał się, że ten dzień zmieni życie jego bliskich w nieustanną rozpacz. Żona pana Henryka po raz ostatni widziała swojego męża tuż przed godziną 11:00, gdy wychodził z ich mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Sosnowcu. Po południu, gdy nie wrócił do domu, zaniepokojona żona pana Henryka zawiadomiła policję.

Henryk Sroka tajemnicze zaginiecie-60 latek przepadł bez śladu
Fot. Henryk Sroka
📌RYSOPIS ZAGINIONEGO:
✏️165 cm wzrostu,
✏️jest szczupłej budowy ciała.
✏️włosy siwe
✏️oczy niebieskie
✏️widoczne ubytki w uzębieniu.
📌W DNIU ZAGINIĘCIA BYŁ UBRANY W:
✏️czarną kurtkę skóropodobną z czarnym kołnierzem typu baranek,
✏️niebieskie dżinsy
✏️czarne kozaki.
📌ZNAKI SZCZEGÓLNE:
✏️amputowany kciuk prawej dłoni,
✏️amputowana połowa palca wskazującego prawej dłoni,
✏️lekka niestabilność lewej nogi,
✏️obniżenie lewego kącika ust.

 

Poszukiwania

Henryk Sroka w dniu zaginięcia był widziany nieopodal centrum handlowego Plaza- pobliski monitoring nagrał mężczyznę gdy spokojnie spacerował. Później przepadł bez śladu. Nie uchwyciły go już żadne kamery. Bez wątpienia, to bardzo tajemnicze zaginiecie, które budzi wiele podejrzeń. Intensywne poszukiwania nie przyniosły żadnego rezultatu. W mediach społecznościowych bardzo często przypominano o tajemniczym zaginięciu 60- latka. Wszystkie próby pomocy kończyły się bezskutecznie. Policja w tej sprawie wysnuła kilka hipotez. Jedną z nich jest to, że mężczyzna nie żyje. To najgorsze podejrzenie. Jednak gdzie jest ciało zaginionego?

Apel

Jeśli coś wiesz o losach zaginionego, jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, które pomoże jego bliskim dowiedzieć się prawdy- Przestań milczeć!  Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z zespołem poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr 032 2961315, 032 2961 307 , Dyżurnym jednostki pod nr 032 2961 255 lub 032 2961200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką. Informacje można przekazywać także redakcji Zaginieni przed laty. Gwarantujemy anonimowość.

Źródło:

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl