Blog
Zaginieni Przed Laty

Dziewczynka prosiła sąsiadów o jedzenie, kiedy jej matka była pijana

Dziewczynka 2,5-letnia prosiła sąsiadów o jedzenie, jej matka była pijana

Dziewczynka prosiła sąsiadów o jedzenie, kiedy jej matka była pijana. Gdy funkcjonariusze policji zapukali do drzwi, 32-latka z Wrocławia miała ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

Dziewczynka

Do zdarzenia doszło w 2019 roku we Wrocławiu. W jednym z mieszkań doszło do zaniedbania dziecka. W godzinach wieczornych 2,5-letnia dziewczynka zapukała do drzwi sąsiadki, gdy kobieta je otworzyła, zobaczyła zapłakaną dziewczynkę, która cichutko powiedziała, że jest głodna i poprosiła o coś do jedzenia.

Sąsiadka była przerażona stanem dziecka, nigdy nie przypuszczała, że za ścianą jej mieszkania dzieje się coś złego. Od razu poszła do mieszkania dziewczynki, aby sprawdzić, co się dzieje w domu 2,5- latki. Zastała tam kompletnie pijaną matkę dziecka. 32-latka nie mogła utrzymać się na nogach…

Dziewczynka 2,5-letnia prosiła sąsiadów o jedzenie, jej matka była pijana
zdjęcie ze strony planetapolska.net

Zaniepokojona sąsiadka od razu wezwała policję.  Mundurowi niezwłocznie udali się do mieszkania matki małej dziewczynki. Kobieta miała problem z utrzymaniem równowagi. Jak się okazało, 32-latka miała ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialną matkę zatrzymano.

Samotna matka z dzieckiem nie ma żadnej rodziny, która mogłaby zająć się dziewczynką, dlatego dziecko zostało przekazane pod opiekę specjalistów.

 

Niestety nie posiadamy informacji, jak sprawa potoczyła się dalej.

Źródło: Sloneczne Chwile: 2,5-latka z Wrocławia prosiła sąsiadów o jedzenie. Choć jej matka była w domu… (zycioweinformacje.blogspot.com)

2,5-latka z Wrocławia prosiła sąsiadów o jedzenie. Choć jej matka była w domu… | Lolmania – Najciekawsze artykuły w sieci

Wrocław: 2,5-latka prosiła sąsiadów o jedzenie. Matka była pijana – Wydarzenia w INTERIA.PL

2,5-latka z Wrocławia prosiła sąsiadów o jedzenie. Choć jej matka była w domu… (planetapolska.net)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz. A

Może zainteresować Cię: Alicia Navarro uciekła mając 15 lat. Gdzie jest nastolatka w spektrum autyzmu? (zaginieniprzedlaty.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl